Poligrafia API.PL inspiruje przemysł szklarski – relacja z Glass 2016

API.PL inspiruje przemysł szklarski – relacja z Glass 2016

0

Głównym tematem ekspozycji firmy API.PL na targach Glass 2016 w Poznaniu było wykorzystanie druku UV i druku ekosolwentowego do zdobienia wnętrz czyli zastosowanie personalizowanych elementów na szkle, płytach mdf, ceramice oraz na tapetach i foliach przy projektowaniu kuchni, łazienek i mebli.

Stoisko API.pl na targach Glass zostało podzielone na dwie strefy. W pierwszej królował hybrydowy ploter UV HANDTOP 1600UV HK4 dający największą na rynku elastyczność w zakresie doboru mediów do druku. Budowa hybrydowa umożliwia zadruk z roli na rolę oraz mediów sztywnych o wysokości do 5 cm. Użycie lamp LED do utrwalania poszerza zakres mediów o wrażliwe na temperaturę, z którymi mogą występować problemy w przypadku utrwalania za pomocą lamp rtęciowych. Zastosowanie głowic Kyocera zapewnia szybki oraz wysokiej jakości wydruk. Połączenie tych wszystkich możliwości plasuje ploter HT1600UV HK4 w czołówce urządzeń UV na świecie.

Druga strefa to zastosowanie druku ekosolwentowego. API.PL zaprezentowało ploter EPSON SureColor SC-S80610 – nowość na rynku druku ekosolwentowego. Nowa generacja urządzeń ekosolwentowych firmy EPSON to niebywała jakość wydruków w niskich cenach eksploatacyjnych. W przypadku tych targów prezentowaliśmy druk fototapet, canvasów oraz folii.

Warto również wspomnieć, że obydwa te plotery zostały docenione przez jury FestiwalDruku.pl i nagrodzone Złotymi Medalami za innowacyjność oraz całościową ofertę gwarancyjno-serwisową.

– Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na Targach Glass 2016. Mamy nadzieję, że udało się nam zainspirować Was do rozwoju swojego biznesu o druk w prezentowanych przez firmę API.PL technologiach. Piękne i indywidualne wnętrze nie jest już kwestią dużych kosztów oraz wymagających i kosztowych technologii. Już teraz możesz wyposażyć swoją firmę w ploter UV i i zdobić szkło, ceramikę, mdf oraz media elastyczne i pokolorować świat swoich klientów – podsumowuje Mariusz Wasiak, Marketing Manager w firmie API.PL

O targową ofertę można zapytać za pomocą formularza lub zadzwonić do handlowców firmy API.PL.

http://www.api.pl/

KL