Logo

Media & maszyny

Durst Phototechnik AG na targach FESPA 2015

Rhotex HS

W dniach 18-22 maja br. podczas targów Fespa w niemieckiej Kolonii firma Durst będzie miała przyjemność zaprezentować najnowsze maszyny do wielkoformatowego druku cyfrowego. Rozwiązania Durst Phototechnik AG już w ubiegłym roku zaprezentował dwie nowe maszyny z serii P10, a w tym roku przedstawiane będą urządzenia z kolejnej serii RHOTEX oraz RHO:

1. Durst Rhotex 180 TR – najnowsze rozwiązanie w portfolio DURST. Przemysłowa maszyna do druku sublimacyjnego. Szerokość zadruku do 1850mm. Możliwość stosowania materiałów o gramaturze od 45g/m2. Maksymalne prędkości druku do 200m2/h. System 4 kolorowy (CMYK).

2. Durst Rhotex HS – nowy przyjazny dla środowiska „zielony” produkt z technologią Durst Technology, z szybszym bezpośrednim systemem drukującym aż do 900m2 na godzinę, z wydrukiem w rozdzielczości do 1200 dpi, drukowaniem w szerokości do 330 cm, bezzapachowym rozprzestrzenianiem atramentu dla wewnętrznych i zewnętrznych aplikacji. Jest ona odpowiednia do wykorzystania w przemysłowym druku tekstyliów reklamowych, stosowanych wewnątrz i na zewnątrz.

[galeria=”1″]

3. Durst Rho WT 250 HS – z technologią “Durst Water Technology”. Firma Durst jako pierwszy producent na rynku oferuje specjalny system tuszy wodnych do zastosowań nie tylko na nośnikach papierowych. W pełni oparty na technologii wodnej. Nowy system drukowania wprowadza jednakową jakość drukowania na różnorodnych materiałach, bezzapachowo, bezpiecznie dla środowiska oraz trwale.

4. Durst Rho 1312 AF – z pełnym, automatycznym systemem podawania i odbierania nośników i najwyższą jakością druku w swojej klasie. Maszynę z technologią stopniowego trybu drukowania „Gradual Printing Flow” dla wysokiej jakości wydruków w trybie błyszczącym.

Prezentacja nowych urządzeń odbędzie się również pod kątem nowej technologii DURST WATER TECHNOLOGY.

www.durst.it

KL