Poligrafia Epson z nagrodą w kategorii Best Large Stand na targach ISE 2017

Epson z nagrodą w kategorii Best Large Stand na targach ISE 2017

0

Atrakcyjna forma, niesamowity pokaz mappingu 3D i bolid Formuły 1 prztwierdzony do ścianki jako część instalacji to tylko niektóre czynniki, które wpłynęły na decyzję jury, by przyznać firmie Epson nagrodę za najlepsze stoisko w kategorii Best Large Stand podczas targów ISE 2017. 

Stoisko firmy Epson zdobyło nagrodę w kategorii Best Large Stand za najlepsze stoisko wystawiennicze o powierzchni ponad 100 m² podczas targów Integrated Systems Europe (ISE) 2017.

Ta prestiżowa nagroda została wprowadzona dopiero w tym roku w ramach ISE Stand Design Awards. Wyróżnienia są przyznawane przez ISE wspólnie z Exhibitor Magazine na podstawie opinii grona profesjonalistów z branży targowej. Jury oceniało m.in. jak dobrze stoisko reprezentowało główne przesłania marki, jak skutecznie wykorzystana została przestrzeń, jaką role grała grafika i oświetlenie oraz jakie ogólne wrażenie wywoływało na odwiedzających.

Stoisko Epsona zostało zaprojektowane tak, aby zademonstrować jasność i skuteczność projektorów w technologii 3LCD oraz główne atuty inteligentnych okularów Moverio. Najbardziej efektownym elementem stoiska był spektakularny pokaz techniki mapowania 3D, dzięki której projektor Epson EB-L25000 – obecnie najjaśniejszy projektor laserowy 3LCD na rynku – wyswietlał kolorowe wzory na bolidzie Formuły 1, przytwierdzonym do ścianki stoiska. Ożywiony w ten sposób samochód był centralnym punktem barwnych instalacji. Odwiedzający stoisko mogli zapoznać się z możliwościami projektorów biznesowych, mobilnych i tych o ultrakrótkim rzucie.

– Wystrój stoiska jest niezmiernie ważn, zarówno jeśli chodzi o kreowanie tożsamości marki, jak i pokazanie najlepszych atutów produktów, nie wspominając już o zapewnieniu sobie szansy na wyróżnienie się w zatłoczonej i głośnej hali wystawowej. Wkładamy wiele wysiłku – zarówno intelektualnego jak i ciężkiej pracy – w organizację naszych stoisk, dlatego nagroda za ten wysiłek to ogromna satysfakcja. W imieniu całego zespołu chciałbym podziękować organizatorom – ISE oraz Exibitor Magazine – za wybór naszego stoiska do tej właśnie nagrody, w jej pierwszym roku istnienia – mowi Neil Colquhoun, dyrektor działu profesjonalnych urządzeń do wizualizacji w Epson Europe.

Zobacz film prezentujący pokaz techniki mapowania na stoisku Epson podczas ISE 2017:

[youtube=”G3QDx79qqDk”]

www.epson.pl

KL