Logo

Media & maszyny

Nowa wersja drukarki do tekstyliów E-PRESS

Firma COLOR GROUP wprowadziła do oferty nową wersję najbardziej zaawansowanej drukarki do tekstyliów E-PRESS. Ta unikatowa na rynku drukarka do tkanin wyposażona jest w pas transmisyjny z klejem, dzięki czemu umożliwia zadruk praktycznie każdej tkaniny, bez względu na gramaturę oraz rozciągliwość.

Proces druku nie wymaga naciągania mediów, co pozwala na zadrukowanie bardzo cienkich tkanin bawełnianych, dzianin czy jedwabiu. Najwyższą jakość druku gwarantują dwie lub cztery głowice Epson DX5. Drukarka E-PRESS drukuje z użyciem następujących typów atramentu:

1. Creative Color TEX – atrament sublimacyjny do poliestrów do druku bezpośredniego oraz transferowego;

2. Creative Color Lyosperse – atrament reaktywny do druku na tkaninach naturalnych. Gwarantuje wysoką jakość oraz trwałość wydruków. Najbogatszą kolorystykę uzyskuje się po procesie parowania tkanin;

3. Creative Color TEX Evolution – atrament pigmentowy do druku bezpośredniego na wszelkiego typu tkaninach (sztucznych oraz naturalnych). Przełomowa technologia gwarantująca wysoką trwałość wydruków bezpośrednio po wygrzaniu. Eliminuje konieczność parowania wydruków na tkaninach naturalnych.

www.colorgroup.pl

Więcej nowości branżowych można znaleźć w najnowszym Raporcie Dostawców – pobierz bezpłatnie TUTAJ.

KL