Poligrafia GoTx 2190 – drukarka pigmentowa do druku bezpośrednio na tkaninach

GoTx 2190 – drukarka pigmentowa do druku bezpośrednio na tkaninach

0

Podczas trzeciej edycji Międzynarodowych Targów Tekstylnych Fast Textile, ALUBEST UG wyłączny dystrybutor drukarek pigmentowych Pigment Inc GoTx zaprezentował drukarkę GoTx 2190 do druku bezpośrednio na tkaninach z włókien naturalnych.

Innowacyjny druk pigmentowy o niespotykanym wcześniej gamucie kolorystycznym daje nieprawdopodobne wrażenia wizualne. Najwyższa jakość druku kroplą o wielkości 4 pkl. pozwala na uzyskanie detali o fotograficznej precyzji wydruku. Innowacyjny system prowadzenia materiału pozwala drukować na materiałach rozciągliwych, co sprawia, że staje się niekwestionowanym numerem jeden w branży. GoTx 2190 to idealne urządzenie dla małych i średnich producentów tkanin, projektantów i drukarń.

Drukarka GoTx 2190 oferowana przez ALUBEST UG, została nagrodzona Diamentem na targach Fast Textile 2016 w kategorii PRODUKT ROKU 2016. Komisja przyznająca wyróżnienie doceniła innowacyjność oraz inne liczne cechy wyróżniające produkt.

Na targach FestiwalDruku.pl 2016, ta maszyna otrzymała Złoty Medal. Analogicznie jak w przypadku Diamentu, okazała się innowacyjnym rozwiązaniem do druku bezpośredniego na tkaninach. Doceniono również jej szerokie zastosowanie przy wytwarzaniu spersonalizowanych produktów końcowych.

Więcej nowości z Fast Textile w najnowszym Raporcie Dostawców – pobierz bezpłatnie TUTAJ.

www.alubest.de

KL