Logo

Media & maszyny

Profile aluminiowe SAKORAMY do prezentacji reklam banerowych

Profile aluminiowe SAKORAMY powstały jako odpowiedź na pojawiające się na rynku zapotrzebowanie na alternatywną prezentację reklam banerowych.

Profile są dostępne w wersji surowej i anodowanej, odpowiednio do wewnętrznej i zewnętrznej prezentacji. Ich cecha charakterystyczna to możliwość swobodnej personalizacji, pod kątem danej realizacji. Dzięki dedykowanemu kalkulatorowi banerów online można też samodzielnie wycenić koszt swojego pomysłu.

LEDORAMA 100×50

Profil anodowany LedoRama zaprojektowany tak, aby połączył ramę i podświetlenie ledowe. Za pomocą specjalnych soczewek doskonale rozprowadza światło (do 80-90 cm wysokości) dzięki czemu świetnie nadaje się na podświetlane otoki sklepowe. Przy większej wysokości stosujemy ledolistwy doświetlające. W środku profilu znajduje się miejsce na zasilacz.

LEDOLISTWA 22×18

Profil ten został specjalnie zaprojektowany jako element doświetlający do kasetonów reklamowych oraz jako element nowoczesnego designu wystroju wnętrz. Jako podświetlenie mocuje się go prosto i szybko za pomocą listew PCV, (do powierzchni drewnianych lub kartonowo gipsowych) lub miedzy płyty tak aby stanowił este tyczny element dekoracyjny.

KASETOWY PA/PS 125×25

Szeroki i mocny profil do prezentacji reklamy typu backlit. Nadaje się do kasetonów dwustronnych, podświetlanych świetlówkami starego typu lub nowoczesnymi źródłami światła typu LED (np. ledolistwa). Kompatybilny z profilami PA/PS 52×25 oraz PA/PS 40×25. Można je dowolnie łączyć do budowy kasetonów otwieranych lub w przypadku potrzeby zwiększenia pojemności kasetonu.

ŚCIENNY PA/PS 52×25

Profil do budowy dwustronnych kasetonów typu frontlit opartych na elastycznym lub twardym licu. Część systemu nagrodzonego złotym medalem na Międzynarodowych Targach Poznańskich EuroReklama 2010. Kompatybilny z profilami PA/PS 125×25 oraz PA/PS 40×25. Można je dowolnie łączyć do budowy kasetonów otwieranych lub w przypadku potrzeby zwiększenia pojemności kasetonu.

Z PŁETWĄ MOCUJĄCĄ PS 36X30

Profil zbudowany tak, by umożliwić bezpośredni montaż np. do ściany za pomocą wkrętów (bez uchwytów mocujących, ani innych łączników). Profil jest uniwersalny, bardzo dobrze sprawdzi się w prezentacji małej i średniej wielkości wydruków. Najnowsza część systemu SAKORAMY.

DESKA ALUMINIOWA PA/PS 150×10

Deska aluminiowa pozwala na zamontowanie podświetlenia wewnętrznego przy zastosowaniu zarówno systemów LED, jak i tradycyjnych świetlówek. Do budowy dużych kasetonów reklamowych konieczne jest wzmocnienie profilem PS 36×20. Został zaprojektowany również z myślą o zastosowaniu wewnątrz pomieszczeń: do cokołów ściennych, wykładzin ściennych, podstopnic dla schodów granitowych i szklanych. Panel można przycinać do mniejszych szerokości.

EKONOMICZNY PA/PS 36×20

Uniwersalny profil konstrukcyjny, służący do prezentowania małych i średnich wydruków typu frontlit na elastycznym licu. Dzięki symetrycznej budowie daje możliwości wykonania ram w dwóch wariantach, bez widocznych z frontu listew napinających, co znacznie podnosi estetyczność ramy i nie ingeruje w prezentowany wydruk.

ARTRAMA PS 25×20

Łączy solidną oprawę wraz z nowoczesnym designem. Jest stworzona w oparciu o profile aluminiowe, gdzie na boczną powierzchnię ramy nabija się listwy napinające zadrukowany materiał lub płótno. Dzięki temu nie występuje obramowanie obrazu. Idealnie nadaje się dla osób gustujących w nowoczesnym wystroju wnętrz. Art Rama może być stworzona w dowolnym rozmiarze, można nią
oprawić obrazy lub reklamy, dając możliwość łatwej wymiany prezentowanego obrazu.

Przykładowe realizacje z wykorzystaniem SAKORAM.

www.sakoramy.pl 

KL