Poligrafia Współpraca Integart oraz 3M w segmencie car wrappingu i detailingu

Współpraca Integart oraz 3M w segmencie car wrappingu i detailingu

0

Firma Integart poinformowała, że z początkiem 2017 r. nastąpiło rozszerzenie dotychczasowej współpracy z firmą 3M w obszarze branży Car Wrappingowej i Automotive.

W wyniku podjętych decyzji w ofercie firmy Integart obok wysokiej klasy folii odblaskowych dla drogownictwa oraz mediów do grafik flotowych znajdą się produkty do zmiany koloru (3M Wrap Film serii 1080 oraz 1380), zabezpieczające lakier karoserii (3M Scotchgard Pro Series), przyciemniające szyby samochodowe (Black Shield / FX ST) oraz specjalistyczne taśmy umożliwiające bezpieczne cięcie folii podczas oklejania aut (3M Knifeless System Tape).

Współpraca obu firm, da naszym Klientom możliwość szerszego udziału w szkoleniach oferowanych przez centrum The Wrap Center Rafała Żmudy. Wśród licznych programów szkoleniowych najbardziej prestiżowym jest 3M Endorsed Installer, przeznaczony dla firm, które chciałyby doskonalić umiejętności pracowników z aplikacji folii nie tylko na pojazdach, ale także na ścianach
i podłogach. Warto także zwrócić uwagę na szkolenia z aplikacji folii ochronnych „PPF” oraz taśm tnących 3M Knifeless, które także cieszą się dużym zainteresowaniem wśród aplikatorów.
Z pewnością, wspólnie z 3M, zaproponujemy naszym Klientom szereg ciekawych wspólnych działań marketingowych w obszarze Car Wrappingiu.

Szczegóły dotyczące współpracy dostępne TUTAJ.

www.integart.com.pl

www.3mpolska.pl

KL