Poligrafia Epson SureColor SC-S80610 uzyskała certyfikat zgodności Pantone

Epson SureColor SC-S80610 uzyskała certyfikat zgodności Pantone

0

10-kolorowa drukarka SC-S80610 dokładnie odwzorowuje aż 98,2% palety PANTONE Solid Coated Colours

Epson z dumą informuje, że jej flagowa drukarka z serii SureColor do drukowania materiałów reklamowych – 10-kolorowy model SC-S80610 – jest w stanie odwzorować 98,2% palety PANTONE Solid Coated Colours1 według systemu identyfikacji PANTONE MATCHING SYSTEM® (zgodnie z oceną i certyfikatem firmy Pantone).

Dzięki temu urządzenie to staje się jeszcze bardziej atrakcyjnym rozwiązaniem dla deweloperów, twórców materiałów reklamowych i organizatorów imprez, oczekujących finalnych rezultatów wydruku odpowiadających dokładnie wcześniejszemu projektowi.

– Każdy wie, że Pantone to niezaprzeczalny lider standardów, jeśli chodzi o precyzję kolorów. Dlatego fakt, że nasza drukarka może precyzyjnie odwzorować 98,2% palety Pantone, to dla nas prawdziwy powód do dumy. W ten sposób model SC-S80610 zyskuje poważną przewagę rynkową, gdyż zgodność na tak wysokim poziomie gwarantuje potencjalnym nabywcom, że każdy projekt może wyglądać w rzeczywistości dokładnie tak, jak na ekranie komputera – komentuje Tomasz Kuciński, Senior Account Manager – LFP w Epson.

Drukarka SC-S80610 do drukowania materiałów reklamowych to flagowy model firmy Epson. Została wyposażona w dwie najnowocześniejsze głowice drukujące Epson PrecisionCore TFP i korzysta z atramentów UltraChrome GS3 o nowej formule, dzięki czemu może szybko tworzyć trwałe wydruki o wysokiej jakości wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka precyzja i dokładne odwzorowanie żywych barw.

1 Wydruki testowe w rozdzielczości 1440 x 1440 w trybie 36 przebiegów na błyszczącym papierze fotograficznym ILFORD Nano Solvent Premium Photo Paper Gloss.

www.epson.pl

KL