Intrex ze sprzedażą na Festiwalu Marketingu - OOH magazine
Logo

Etykiety i opakowaniaFeatured

Intrex: kolejna sprzedaż maszyny podczas Festiwalu Marketingu

Firma Intrex już po raz kolejny wystawiła się na targach Festiwal Marketingu. Podczas pierwszej edycji miała miejsce premiera ich systemu do druku cyfrowego, po drugiej edycji sprzedali 10 maszyn, a na tegorocznej edycji sprzedaż sfinalizowali już na samych targach.

– Festiwal Marketingu 2022 to już trzecia edycja wydarzenia, w której wzięliśmy udział. Zaczynaliśmy od premiery naszego urządzenia, którego jesteśmy wyłączonym dystrybutorem w kraju – system druku cyfrowego Rollenco – mówi Adrianna Ciurzyńska, Specjalista ds. marketingu w firmie Intrex. 

intrex

Maszyna ta służy do nadruku na materiałach wsiąkliwych. Oferuje możliwość wodoodpornego nadruku w kolorach CMYK oraz personalizacji od jednej sztuki przy zachowaniu niskich kosztów to odpowiedź na potrzeby rynku.

– Już po pierwszych targach spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem. Kolejne wydarzenie – dwa lata później, mimo pandemii okazało się dla nas bardzo dużym sukcesem, sprzedaliśmy po nim 10 urządzeń w kraju. Tegoroczna edycja Targów przyniosła nam ekspresową sprzedaż, praktycznie na samym wydarzeniu sprzedaliśmy wersję demo urządzenia. Już dwa dni po targach klient potwierdził swoje zainteresowanie i zakupił maszynę. Targi Festiwal Marketingu wpisują się w nasz kalendarz na stałe, a efektem dokonanej transakcji jest również nasz udział w targach Promo Show 2023 – dodaje Adrianna Ciurzyńska.

Więcej o maszynie Intrex TUTAJ.

Zachęcamy również do lektury artykułu o systemie Druku Cyfrowego Rollenco T4, który został zainstalowany w firmie Ukomet. Czytaj TUTAJ.