Etykiety i opakowania Intrex: kolejna sprzedaż maszyny podczas Festiwalu Marketingu

Intrex: kolejna sprzedaż maszyny podczas Festiwalu Marketingu

0
Rollenco

Firma Intrex już po raz kolejny wystawiła się na targach Festiwal Marketingu. Podczas pierwszej edycji miała miejsce premiera ich systemu do druku cyfrowego, po drugiej edycji sprzedali 10 maszyn, a na tegorocznej edycji sprzedaż sfinalizowali już na samych targach.

– Festiwal Marketingu 2022 to już trzecia edycja wydarzenia, w której wzięliśmy udział. Zaczynaliśmy od premiery naszego urządzenia, którego jesteśmy wyłączonym dystrybutorem w kraju – system druku cyfrowego Rollenco – mówi Adrianna Ciurzyńska, Specjalista ds. marketingu w firmie Intrex. 

intrex

Maszyna ta służy do nadruku na materiałach wsiąkliwych. Oferuje możliwość wodoodpornego nadruku w kolorach CMYK oraz personalizacji od jednej sztuki przy zachowaniu niskich kosztów to odpowiedź na potrzeby rynku.

– Już po pierwszych targach spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem. Kolejne wydarzenie – dwa lata później, mimo pandemii okazało się dla nas bardzo dużym sukcesem, sprzedaliśmy po nim 10 urządzeń w kraju. Tegoroczna edycja Targów przyniosła nam ekspresową sprzedaż, praktycznie na samym wydarzeniu sprzedaliśmy wersję demo urządzenia. Już dwa dni po targach klient potwierdził swoje zainteresowanie i zakupił maszynę. Targi Festiwal Marketingu wpisują się w nasz kalendarz na stałe, a efektem dokonanej transakcji jest również nasz udział w targach Promo Show 2023 – dodaje Adrianna Ciurzyńska.

Więcej o maszynie Intrex TUTAJ.

Zachęcamy również do lektury artykułu o systemie Druku Cyfrowego Rollenco T4, który został zainstalowany w firmie Ukomet. Czytaj TUTAJ.