Logo

Etykiety i opakowania

Graphtec partnerem strategicznym firmy Riset Polska

Japoński producent maszyn poligraficznych, firma Graphtec została partnerem strategicznym firmy Riset Polska. Produkty marki dołączyły do oferty polskiego dystrybutora od września br. i od początku wzbudziły zainteresowanie podczas Festiwalu Marketingu.

Nazwa Graphtec jest skrótem od Graphics Technology i najlepiej podsumowuje działalność firmy, która jest wiodącym producentem wydajnych, łatwych w obsłudze urządzeń poligraficznych, przeznaczonych do różnych zastosowań.

Szczególne zainteresowanie wzbudza system do wykańczania etykiet w systemie roll-to-roll, czyli model DLC1000. Jest to urządzenie wyposażone  w precyzyjny ploter tnący umożliwiający nacinanie etykiet z dowolnej drukarki wraz z odklejaniem ażuru, rozcinaniem wzdłużnym i możliwością foliowana.

– Sukces tego urządzenia  jak i firmy Graphtec to wynik prawie 75- letniego zaangażowania w badania, projektowanie i tworzenie najwyższej jakości urządzeń. To doświadczenie oraz rozwój technologiczny sprawia, że od kilkudziesięciu lat firma znajduje się  w czołówce producentów  ploterów. Graphtec oraz Riset Polska to firmy kojarzone z niezawodnością oraz wsparciem technicznym, dzięki czemu inwestor kupuje spokój ducha, wiedząc, że inwestycja będzie przynosić zyski przez wiele lat – mówi Justyna Zabielska z Riset Polska.

Więcej informacji o Riset TUTAJ.