Logo

Tylko w OOH magazineInspiracje

Self-care według Royal Gift Design

W dzisiejszym świecie pełnym obowiązków, natłoku informacji i wydarzeń, trudno znaleźć chwilę dla siebie. Początek nowego roku to czas kiedy stawiamy przed sobą nowe cele i wyzwania. Jest to również dobry moment by na listę zadań wpisać: zadbam o siebie czyli self-care.

Nie ma jednej drogi self-care dla wszystkich, a nawet nasze własne potrzeby mogą się zmieniać na przestrzeni miesięcy. Opiekę nad sobą warto zaplanować i wpisać w planowane zadania. Warto zacząć od małych kroków, jednej lub dwóch czynności a następnie dodawać kolejne segmenty.

A co możemy zaliczyć do self-care? Wszystko co służy naszemu zdrowiu i samopoczuciu. W najnowszej ofercie Royal Gift Design prezentuje nowości, które pomogą nam w dbaniu o siebie.

Coś dla ciała…

Wiadomo, że regularny ruch dotlenia organizm i podnosi poziom endorfin, to mimo tej wiedzy trudno czasami znaleźć czas na regularne treningi. Warto mieć wtedy w domu akcesoria do ćwiczeń, dzięki którym możemy zadbać o swoją kondycję. Duża piłka do ćwiczeń R07992.04, zestaw do fitnessu  R07991.02 czy kostka do jogi R07988.13 pomogą w regularnych ćwiczenia bez wychodzenia z domu.

Po treningu dobrze wykonać masaż, w ofercie każdy znajdzie coś dla siebie: R07989.10 – korkową piłkę, R17467.10 – Szczotkę z włosiem czy R07990.10 – drewniany przyrząd do masażu.

self-care

Coś dla umysłu…

Nasz mózg tak samo jak ciało, również potrzebuje wypoczynku. Nieustanne przeglądanie mediów społecznościowych, włączony telewizor nie pozwalają mu wypocząć. Jak pomóc mu się zrelaksować?

Ulubiona muzyka, podcast bądź audiobook puszczony z głośnika R64381.02 pozwolą skoncentrować się na sobie, swoim samopoczuciu i potrzebach.

self-care

Coś dla duszy …

Spacer, medytacja dają wyciszenie i pozwalają poukładać myśli. Warto również uporządkować przestrzeń wokół siebie – udowodniono, że bałagan niekorzystnie wpływa na samopoczucie. Dbanie o siebie też wymaga trochę pracy. Wieczorna kąpiel przy zapalonej świecy R17440.06 pozwoli „wyłączyć się” i zebrać siły na kolejny dzień.

self-care

Pamiętajmy, że self-care to nie wyścig i że każdy z Nas ma inne potrzeby w dbania o siebie.

Więcej inspiracji na stronie www.par.com.pl i w mediach społecznościowych: YouTube oraz Instagram. A przede wszystkim zobaczyć na żywo i porozmawiać z przedstawicielami Royal Gift Design podczas targów PROMO SHOW, 8 i 9 lutego w EXPO XXI Warszawa na hali 1, stoisko F8.


Więcej informacji z branży TUTAJ.