Logo

Tylko w OOH magazineArtykuły PromocyjneDruk CyfrowyEtykiety i opakowaniaWielki Format

Inspiracja dla poligrafii. OOH magazine z katalogiem targowym PROMO SHOW

Nowy numer OOH magazine jest już na rynku. Wydanie przygotowane jest specjalnie na Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku: PROMO SHOW, które odbędą się już 8-9 lutego 2023 r. w nowej lokalizacji – EXPO XXI Warszawa. Magazyn zawiera katalog wystawców tej imprezy.

Numer otwiera wywiad okładkowy z Rafałem Baranowskim, dyrektorem zarządzającym w firmie Atler, która świętuje swoje 5-lecie. W rozmowie opowiada o współpracy z czołowymi producentami maszyn oraz o działaniu opartym na wzajemnym szacunku.

Wśród jubileuszowych wywiadów z branży poligraficznej można znaleźć także materiał z Maciejem Juchkiewiczem, Prezesem Zarządu w Atrium Centrum Ploterowe, firmy, która świętuje 30 lat działalności na rynku reklamy i druku.

W numerze branżowe artykuły, case study oraz nowości. Na mapach dostawców mediów i maszyn można znaleźć kluczowych producentów i dystrybutorów z takich segmentów jak: znakowanie artykułów promocyjnych, arkuszowy druk cyfrowy, opakowania, etykiety & flekso oraz reklama wizualna. Całość dopełnia katalog targowy z ofertą ponad 210 wystawców, którzy swoją ofertę zaprezentują już za 2 tygodnie, podczas targów PROMO SHOW.

Najnowsze wydanie magazynu można pobrać TUTAJ.

A kto szuka inspiracji dla druku na tekstyliach, etykiet znakowaniu gadżetów i poligrafii reklamowej koniecznie musi pojawić się na lutowych targach PROMO SHOW! Event odbywa się 8-9 lutego w EXPO XXI Warszawa. Trwa rejestracja na to wydarzenie TUTAJ.