Prosfera.pl / Lanyard.pro łamie reguły i wychodzi poza strefę komfortu - OOH magazine
Logo

Gadżety reklamowe

Prosfera.pl / Lanyard.pro łamie reguły i wychodzi poza strefę komfortu

Głównym i rozpoznawalnym produktem firmy są smycze, natomiast klienci wskazują nowe kierunki.

– Z uwagi na to, że klienci wskazują nam kierunek rozwoju, nasza oferta poszerzyła się o nowy ciekawy i lekko szalony produkt. Tym razem, są to PERSONALIZOWANE BOKSERKI. Na nasze bokserki będziesz mógł zagłosować w konkursie SUPER GIFT 2023 podczas trwania targów PROMO SHOW. Każdy głos się liczy także zapraszamy na targi do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stoisko D10 oraz do oddawania głosów! – mówi Henryk Surdej.

– Zainteresowanie jest duże, a bokserki reklamowe idą jak świeże bułeczki – dodaje Henryk. Warto podkreślić, że możliwość zaprojektowania według własnych upodobań czyni go wyjątkowym. Kolory, design zależą od klienta – ograniczeniem jest wyobraźnia. Używanie nadruku sublimacyjnego sprawia, że jest on trwały, a jakość wykonania wysoka. Bokserki wykonane są z elastycznego materiału – lycra. Dostępna jest pełna gama rozmiarów. Warto podkreślić, że firma produkuje swój asortyment w Polsce, a ilość minimalna to zaledwie 25 szt. z rozmiaru.

– Pamiętajcie, że tego rodzaju produkt, nie musi być nudny. Sposób w jaki go zaprojektujecie być może będzie ciekawym przekazem dla osoby obdarowanej. Z pewnością mężczyzna doceni wyobraźnię oraz trud włożony w przygotowanie takiego gadżetu, a Lanyard.pro Wam w tym pomoże – podsumowuje Henryk Surdej.

Z produktem można się zapoznać oraz złożyć zamówienie online TUTAJ lub TUTAJ.


Więcej newsów w podobnej tematyce można przeczytać TUTAJ.