Logo

Marketing MIX

Konkurs ArtInPost Digital 2023 od InPost i agencji Open Gate

Tegoroczny ArtInPost odbywa się pod hasłem: Paczkomat® in my life.

Konkurs ArtInPost w kilku edycjach zaangażował tysiące osób – amatorów, pasjonatów projektowania, twórców sztuki użytkowej, a także swoich klientów. Uczestnicy tworzyli swoje autorskie, kreatywne projekty graficzne na Paczkomat®.

W tym roku formuła wyewoluowała z tradycyjnej formy graficznej do sztuki cyfrowej, stąd ArtInPost Digital, którego temat brzmi „Paczkomat® in my life”. Ideą przewodnią jest pokazanie linii styku między naszą codziennością a pasjami, zajawkami czy stylem życia oraz wskazanie, jak z tym wszystkim koresponduje korzystanie z usługi Paczkomat® InPost.

Zadanie konkursowe jest wyjątkowo proste. Należy zinterpretować temat i zaprezentować to w formie zdjęcia, filmu, animacji, grafiki. Do przygotowania pracy wystarczy pomysł i narzędzia w smartfonie. Oczywiście można się pokusić o wykorzystanie bardziej zaawansowanych form i programów. Twórczość cyfrowa jest naturalnym obszarem wyrażania się dla wielu z nas. W ten sposób łatwiej jest pokazać swój stosunek do świata, co według nas jest fajne lub ważne, a przy tym zainspirować innych do rozwoju, pozytywnych postaw i działań. Jesteśmy DIGITAL, a realny świat splata się z wirtualnym. Oba mogą ze sobą współgrać, a gdy doda się do tego Paczkomat®, który jest symbolem zmian w świecie zakupów i sposobu realizacji potrzeb konsumentów, to zgłoszenie do konkursu ArtInPost DIGITAL 2023 będzie gotowe.

Prace konkursowe można przesyłać online do 15 czerwca TUTAJ. Twórcy mogą je zamieszczać na swoich profilach w kanałach social media. Tuż po zakończeniu etapu zgłoszeń wszystkie przyjęte prace znajdą się w galerii i uruchomione zostanie głosowanie publiczności.

Nagrody Główne przyzna Jury złożone z ekspertów w zakresie designu i sztuki cyfrowej. W tym roku oceniają: Martyna Wędzicka-Obuchowicz, Adrian Kilar i Łukasz „Prozure” Bagiński. Jury wyłoni trójkę finalistów, którzy kolejno zostaną nagrodzeni wysokiej wartości sprzętem, który umożliwi im w przyszłości realizację oryginalnych projektów artystycznych i sztuki cyfrowej. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 30 czerwca 2023 r. na stronie konkursu.

Regulamin i szczegóły konkursu TUTAJ.


Więcej newsów w podobnej tematyce można przeczytać TUTAJ.