Logo

Marketing MIX

Konferencja Sales Boost Summit na 7. urodziny More Bananas

22 czerwca odbędzie się konferencja marketingowa online Sales Boost Summit. Wszystko z okazji 7. urodzin agencji More Bananas.

Sales Boost Summit to konferencja dla właścicieli firm i specjalistów oraz pasjonatów marketingu. Na uczestników czeka duża dawka praktycznej wiedzy marketingowej podczas webinarów oraz niespodzianka – biznesowe szybkie randki w wirtualnej przestrzeni Ultrafora.

 • W tym roku szykujemy coś specjalnego. Odpowiadamy na światowe trendy i zamiast networkingu organizujemy biznesowe szybkie randki w przestrzeni wirtualnej. Uczestnicy konferencji będą mogli spotkać się z wybranym ekspertem lub ekspertką i zapytać go o wszystko, ale uwaga – mają na to tylko 10 minut – zachęca Ania Ledwoń, creative owner w More Bananas.

Konferencja Sales Boost Summit: harmonogram

 • 10.00 – Anna Ledwoń-Blacha
  Sztuczna inteligencja (AI) w marketingu, sprzedaży i biznesie 
 • 10.40 – Klaudia Gruszkowska, Katarzyna Guzek
  Jak technologie wpłyną na przyszłość sprzedaży i doświadczenia klienta? 
 • 11.20 – Wojtek Żywolt
  Jak działania w social mediach wpływają na sprzedaż? 
 • 12.20 – Ewelina Podrez-Siama
  SEO, a sprzedaż, czyli co ma piernik do wiatraka. Jak budować strategię SEO nastawioną na sprzedaż? 
 • 13.00 – Agnieszka Gałczyńska
  Jak tworzyć content na www, który sprzedaje? 
 • 13.40 – Lera Rastsiazhenka
  Analityka biznesowa – jedno źródło prawdy, innymi słowy ropa naftowa XXI wieku 
 • 14.50 – Joanna Ceplin
  Czy marka osobista sprzedaje i czy naprawdę warto inwestować w jej rozwój? 
 • 15.30 – Jakub Gołębiowski
  Najważniejsze i niezmienne zasady storytellingu w video marketingu 
 • 16.10 – Anna Boenish
  Copywriting – jak pisać, żeby sprzedawać?

W ramach konferencji agencja przygotowała również e-booki, checklisty, zniżki na działania i szkolenia More Bananas oraz rabaty od partnerów wydarzenia.

– Siedem lat na rynku to dla nas przede wszystkim ciągły rozwój, realizacja projektów dla klientów z Polski i ze świata, organizacja eventów marketingowych. Działo się i będzie dziać się jeszcze więcej. Wciąż poszerzamy ofertę, aby realizować obsługę marketingową 360 – komentuje Mariusz Świątkowski, CVO w More Bananas.

More Bananas powstało w 2016 roku. Początek działalności był związany z  social media marketingiem. Dziś oprócz działań w mediach społecznościowych, agencja zajmuje się też: tworzeniem strategii, performance marketingiem, obsługą content marketingową, usługami graficznych oraz foto i wideo, a także projektowaniem i wdrażaniem stron www. W portfolio More Bananas nie brakuje szkoleń z zakresu marketingu oraz czynnego udziału w konferencjach branżowych.

– Dla nas najważniejsze podczas urodzin jest dzielenie się wiedzą. Na konferencję zapraszamy praktyków, właścicieli firm i specjalistów oraz pasjonatów marketingu — mówi Sławek Nowak, CEO More Bananas.

Ceny biletów są zależne od pakietu (250 zł, 400 zł, 500 zł). Można je kupić TUTAJ.

Więcej informacji TU.


OOH magazine jest patronem medialnym wydarzenia.