Logo

PracaFeatured

Account / opiekun klienta B2B | bfagencja.pl

NAZWA STANOWISKA: Account / opiekun klienta B2B (lub: doradca, key account, handlowiec, etc.)

MIEJSCE PRACY: Warszawa (relokacja możliwa)

FORMA ZATRUDNIENIA: praca stacjonarna

RODZAJ ZATRUDNIENIA: praca na pełny etat, B2B

 

WSTĘP, czyli doczytaj proszę do końca…

… tak jak by to był brief od Twojego kluczowego klienta. Coś wyszukasz w google, a coś będzie między wierszami. Jak byle jak zaaplikujesz to… i byle jak odpiszemy 😉 Jesteśmy inni, działamy inaczej. O tym będzie niżej.

bfagencja.pl to firma, którą od 12 lat współtworzymy inaczej i pod prąd rynkowi. Definiujemy się jako kompleksowa agencja kreatywno-marketingowo-logistyczna obsługująca świadome i duże marki. W Polsce i na świecie. Wierzymy, że można promować je w mądry sposób. Wierzymy też, że pracodawcy powinni robić więcej dla swoich pracowników i przede wszystkim powinni ich doceniać. M.in. w tym im pomagamy. W praktyce mamy mało wspólnego z typowymi agencjami „gadżetowymi” i marketingowymi.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW, czyli kogo szukamy?

Będzie dłużej, bo na długo szukamy. Accounta (opiekuna klienta B2B) z min 2 letnim doświadczeniem (z branży, szeroko czy to po stronie agencji, czy dostawców, producentów, gadżetowni, firmy znakującej, czy to działów employer branding / marketingu czy klienckiej) do zespołu obsługującego klientów B2B. Szukamy kogoś, kto będzie pracować z największymi markami na świecie. Klientów mamy, nie będziemy oczekiwać od Ciebie przynoszenia własnych 😉 Jednak oczekujemy zainteresowania i wiedzy o produktach, rozwiązaniach i metodach znakowania.

Szukamy osób sprawczych, samodzielnych, skrupulatnych, uczciwych (z kręgosłupem), nie udających niczego i nie żyjących w wirtualnym świecie. Umiejących zarówno pracować w zespole, komunikować się oraz zarządzać swoimi priorytetami i fuckupami. Szukamy osób ciekawych życia, różnorodnych, którym się coś chce. A co? Opowiedz nam. Spotkasz u nas na kawie odwiedzających nas szefów HR czy juniorów EB. Nie ma u nas wyścigu szczurów, korpo-gierek, mocno za to ścigamy się sami ze sobą pod względem jakości oraz z rynkiem. Szukamy team playera, a nie gwiazdy i lidera. Nie będziesz miał u nas swojego budżetu, ale będziesz z nami piekł duży tort. Wolimy wspólnie zaplanować i zapolować na mamuty, niż zadowolić się po jednym zającu złapanym przez każdego osobno.

Ważniejsze dla nas jest DOPASOWANIE i CHĘCI, niż kompetencje (one są ważne, ale bez dopasowania do zespołu i firmy nie wystarczają). Ważny jest też poukładany proces pracy i „deadline”. Pierwszy pozwala nam rosnąć, a drugi wyznacza klient. Zmienność jest w DNA tego co robimy. Twoja praca nie będzie przygotowywaniem katalogów i sztywnych cenników (bo takich nie dajemy klientom), a będzie polegać na zaskoczeniu klienta rozwiązaniem – jakim? Jeszcze nie wiemy, to będzie zależeć od Ciebie i zespołu, z którym będziesz ściśle współpracować. Lojalność. Szczerość. Pasja.

Nie zajmujemy się social mediami ani e-marketingiem – naszą pasją jest tworzenie rzeczywistych, użytecznych i potrzebnych klientom produktów. Ulokowanych w strategii i wspierających cele biznesowe. Jeśli szukasz miejsca na dłużej, zmiany i czegoś innego, niż typowe agencje lub korporacje; jeśli kręci Cię szukanie i kreowanie rozwiązań, które potem wyprodukujemy i będzie można ich dotknąć i zobaczyć na socialach klientów – zapraszamy. Na naszych ścianach i regałach nie znajdziesz statuetek z konkursów i rankingów, dyplomów i certyfikatów, gdyż dla nas nagrodą jest zadowolenie i uśmiech klienta. Ludzie. Relacje. Emocje.

OCZEKUJEMY, czyli co jest dla nas kluczowe?


 • Odpowiedzialność za projekty, klientów i zadania. Odnajdą się u nas osoby lubiące perfekcyjnie realizować wiele różnych zadań na raz oraz takie, które lubią kontakty międzyludzkie (rozmowy, kawy i pomaganie klientom), czasami głośne otoczenie i sytuacje w których „dużo różnych rzeczy” dzieje się „nagle”.
 • Dokładność i dobra organizacja pracy własnej. Ważna jest dobra znajomość Outlooka (wiele z komunikacji naszych klientów to mail), Excela i Power Pointa.
 • Będziesz pracował(a) z zespołem i współpracował(a) z działem graficznym, ofertowym czy logistycznym. Krótko mówiąc szukamy osoby otwartej, zespołowej ale też mocno poukładanej. Musisz lubić relacje, zadzwonić, dopytać, podpowiedzieć, rozwiązać problem. Musisz umieć prosić o wsparcie i równocześnie dać konstruktywny feedback, że „to nie było najlepsze” i następnym razem trzeba inaczej, a później chcemy żebyś Ty był(a) otwarta osobą żeby komuś pomóc.
 • Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodna komunikację biznesową w piśmie (czasem w mowie) z klientami z całego świata.
 • Minimum 2 lata doświadczenia w branży marketingowej, gadżetowej czy benefitów. Wiedza produktowa i o metodach znakowania i/ lub o sprzedaży.
 • Zamieszkanie na stałe w Warszawie, potrzebujemy Cię na full time.

Oferujemy

Pracę na full time, od zaraz. Wszelkie narzędzia, stałe wynagrodzenie i dodatkowe elementy zmienne; kontrakt B2B z benefitami, jakich nie ma w innych miejscach (i nie są to owoce, masaże i multisport). Praca w nowoczesnym i zacisznym biurze w centrum Warszawy. W promieniu dwóch minut mamy do dyspozycji sklepy, knajpy, punkty usługowe, a w biurze własny parking, rozbudowaną kuchnie. Za oknem mamy zieleń i ciszę, a tuż za rogiem 200 metrowe biurowce. W biurze znajdziesz też biblioteczkę z biblią Simona Sinka, pozycje Joanny Heidtman, Jacka Santorskiego czy Miłosza Brzezińskiego. Naszą własną małą siłownie. Wiemy co to Insights Discovery, MBTI czy talenty Gallupa. Wiemy też, co to matryca Einsenhowera i PRINCE2. Wiemy też, co to S&P 500 i jaki jest dziś kurs $ do Euro ;-p Lecz im więcej wiemy, tym więcej wiemy czego nie wiemy. Podnosimy sobie ciągle poprzeczkę, szkolimy się.

O nas: Co w praktyce robimy?

I na koniec, to co zawsze bywa na początku. O nas – obsługujemy kompleksowo duże firmy (B2B) w Polsce i na świecie:

 • doradzając, kreując i projektując pełne koncepcje budujące i wspierające markę (zarówno pracodawcy, osobistą jak i produktową); benefity, pakiety, wszelkie nośniki i całe kampanie
 • od A do Z koordynując później produkcję tych rozwiązań
 • dodając do tego pełną konfekcję, logistykę, magazynowanie czy obsługę e-commerce (B2B i B2C), tu googlalny przykład czegoś co robimy hobbistycznie i ideowo od A do Z ZOBACZ.

Jesteśmy ludźmi, którzy przekraczając próg biura nie przychodzą, by coś sprzedać i odpisać tylko na wszystkie maile, ale by wesprzeć klientów w ich potrzebach, rozwijać ich biznes kreując unikalne rozwiązania. Coraz częściej inspirując i doradzając. Cenimy przy tym relacje, współpracę i lojalność klientów.

 • O nas jako ludziach, co nas jara, o tym kogo spotkasz w ciągu dnia, z kim wypijesz kawę, z kim pogadasz i może się pokłócisz, znajdziesz więcej TU.
 • O tym, co robiliśmy 15 grudnia 2021 ZOBACZ.
 • A oficjalniej TU oraz na LinkedIn. Ale to średnio aktualne.

APLIKUJ: reinventyourself@bfagencja.pl

Jeśli doczytałeś i coś pykło, zamrowiło – to zacznijmy od przesłania mailem na adres: reinventyourself@bfagencja.pl CV, w schludnej formie, ze zdjęciem wraz z paroma zdaniami przemyśleń, jakie masz. Co Cię zaciekawiło w ogłoszeniu i/lub linkach, a co nie spodobało. Nie załączaj listu motywacyjnego. Mailem, nie SMS i nie telefonem 😉

Co dalej? Na pewno odpiszemy. Mamy konkretny pomysł na proste dalsze kroki i jak spasuje obu stronom – zaprosimy Cię na kawę by się poznać i porozmawiać o dołączeniu do nas.