






























Z początkiem 2010 roku ruszyła ogólnopolska kampania Husqvarna promująca najnowszą pilarkę uniwersalną. Celem kampanii przebiegającej pod hasłem „Tnij z pasją” jest bezpośrednie dotarcie do osób zainteresowanych kupnem pilarek.
Miesięczna kampania wystartowała 4 stycznia br. i swoim zasięgiem objęła ponad pół tysiąca lokalizacji w całej Polsce. Nośnikiem wykorzystanym w kampanii są standy dużego formatu. Ekspozycja odbywa się w 350 Ośrodkach Doradztwa Rolniczego oraz 200 sklepach detalicznych w mniejszych miejscowościach oraz na terenach wiejskich m.in. w Złotoryi, Białobrzegach, czy Suchej Beskidzkiej.
Kampanię zaplanował dom mediowy Maxus, za realizację akcji odpowiada agencja ARBOmedia Polska.
