






























Po kryzysie ekonomicznym, który spowodował spadek turystów, Egipt chce ich z powrotem przyciągnąć. Polska jest pierwszym europejskim krajem, w którym rozpoczęto międzynarodową kampanię promocyjną – poinformował ambasador Egiptu w Polsce, Fahmy Fayed.
Kampania obejmie 26 krajów, m.in. w Europie oraz Rosję i także Stany Zjednoczone. Najciekawsze atrakcje turystyczne Egiptu będzie można zobaczyć w telewizji, prasie, internecie.
– Przygotowaliśmy nowe logo Egiptu oraz slogan. Głównym naszym przesłaniem jest pokazanie Egiptu, który zawsze był źródłem inspiracji i który wciąż inspiruje do podróży turystycznych – powiedział radca ds. turystyki w Ambasadzie Egiptu w Warszawie Ahmed Shokry.
