Logo

Wielki FormatArtykuły Promocyjne

Nowe perspektywy – PREMIERY w technologii DTF! API.PL na targach PROMO SHOW 2024

API.PL zaprasza na swoje stoiska B2 i B3 podczas PROMO SHOW 2024, Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku, które odbędą się w dniach 14-15 lutego 2024 r. oraz na stoisko firmy EPSON – B1.

Co może zainteresować firmy na targach?

Na tegorocznym PROMO SHOW 2024 API.PL prezentuje trzy NOWOŚCI – urządzenia związane z technologią DTF. To premierowe pokazy z zakresu druku transferów DTF na tekstylia, druku DTF UV oraz rozwiązań do cięcia DTF. Podczas prezentacji przedstawimy pełen proces produkcji transferów DTF.

W ramach uczestnictwa w targach API.PL, wspólnie z organizatorem PROMO SHOW 2024, organizuje również prezentacje w ramach AKADEMII TECHNOLOGII ZDOBIENIA, które odbędą się o godzinach 10.45, 12.15 i 13.45 na stoisku B3. API.PL zaprasza na prelekcje dot. różnych technologii druku i znakowania, zarówno tekstyliów, jak i różnego rodzaju gadżetów reklamowych. Zespół API.PL z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i doradzi w wyborze odpowiedniej technologii do określonych potrzeb w rozwoju produkcji.

Ponadto, firma zachęca do odwiedzenia stoiska B1 firmy EPSON, gdzie ze swoimi doradcami będzie można porozmawiać o rozwoju biznesu w oparciu o urządzenia tej marki – zarówno nowości, jak i sprawdzone rozwiązania do druku na tekstyliach, do druku wielkoformatowego LPF, pigmentowego czy też druku etykiet.

API.PL serdecznie zaprasza do inspirujących spotkań i rozmów o rozwoju biznesu. PROMO SHOW 2024 – 14-15 lutego 2024 r, WARSAW EXPO XXI, Warszawa, Hala 3, B2 – stoisko API.PL, Hala 3, B3 – Warsztaty.

Trwa bezpłatna rejestracja na targi: KLIKNIJ


Więcej newsów TUTAJ.