Logo

Trade marketing

Paulina Iwaszko na stanowisku kierowniczki ds. PR, CSR i komunikacji korporacyjnej w Tchibo Warszawa

Paulina Iwaszko, managerka z długoletnim doświadczeniem w zakresie komunikacji korporacyjnej i brandowej, dołączyła do zespołu marketingowego Tchibo Warszawa. Od początku lutego 2024 zajmuje stanowisko kierowniczki ds. PR, CSR i komunikacji korporacyjnej.

W Tchibo Warszawa Paulina Iwaszko odpowiada za kompleksową strategię komunikacji brandowej i korporacyjnej. Do jej kompetencji należą również działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Iwaszko będzie zaangażowana także w procesy z zakresu strategii employer brandingowej, a także komunikacji wewnętrznej.

– Dołączam do zespołu Tchibo z ogromnym entuzjazmem i gotowością do działania. Cieszę się, że będę pracować na rzecz marki, która od ponad 30 lat towarzyszy Polakom w ich codziennym życiu. Jestem przekonana, że w tak doświadczonym zespole zrealizujemy wiele inspirujących projektów – mówi Paulina Iwaszko, kierowniczka ds. PR, CSR i komunikacji korporacyjnej w Tchibo Warszawa.

Iwaszko posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie komunikacji korporacyjnej i produktowej. Zdobywała je, pracując dla liderów rynku, takich jak Semilac, NIVEA, Lech Premium, Tyskie czy SEAT, zarówno jako ekspert wewnętrzny, jak i konsultant z ramienia agencji PR. Do jej obowiązków należało m.in. budowanie strategii i realizacja kampanii mediowych, budowanie relacji z zewnętrznymi interesariuszami, a także zarządzanie zespołem.


Więcej newsów z branży TUTAJ.

TAGS