Logo

Gadżety reklamoweAktualności

PIAP na Targach Promo Show 2024

Polska Izba Artykułów Promocyjnych (PIAP) bierze udział w VI Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku PROMO SHOW, które odbędą się w dniach 14-15 lutego br. w EXPO XXI w Warszawie.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych na VI Targach Reklamy i Druku PROMO SHOW zaprezentuje zróżnicowany sektor artykułów promocyjnych w Polsce, który obejmuje branże reklamową i poligraficzną.

Targi to okazja do wymiany doświadczeń oraz zaprezentowania potencjału firm związanych z branżą artykułów promocyjnych. Odwiedzający stoisko PIAP będą mieli okazję zapoznać się z działalnością stowarzyszenia oraz porozmawiać z ekspertami o najważniejszych kierunkach rozwoju i trendach w branży artykułów promocyjnych.

– Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku Promo Show to okazja do spotkania się z naszym otoczeniem biznesowym, członkami naszego stowarzyszenia oraz klientami końcowymi. W dobie postępującej cyfryzacji życia społecznego, artykuły promocyjne nabierają nowego znaczenia. Mimo rozwoju technologii niezmiennie pozostają skutecznymi nośnikami wartości marki oraz ważnym narzędziem marketingowym. O trendach i przyszłości branży artykułów promocyjnych będziemy rozmawiać przy naszym stanowisku, do którego odwiedzenia serdecznie zapraszamy. – mówi Paweł Wielkopolan, dyrektor Biura Zarządu PIAP.

Z przedstawicielami Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych będzie można się spotkać w dniach 14-15.02.2024 r. na targach PROMO SHOW w Warszawie. Hala 3, stoisko D6.

Rejestracja na targi: https://promoshow.pl/#rejestracja


Więcej newsów z branży TUTAJ.