Marketing MIX Ploter UV Virtu RS 25/48 od WP Digital nagrodzony

Ploter UV Virtu RS 25/48 od WP Digital nagrodzony

41
0

Hybrydowy ploter UV Virtu RS 25/48 szwajcarskiej firmy WP Digital zdobył złoty medal podczas targów w Poznaniu. Urządzenie było wystawiane na stoisku firmy firma Signtech C.E.

Prezentowana maszyna to sześciokolorowa drukarka UV, drukująca dodatkowo kolorem białym w trybach przed, po i pomiędzy innymi kolorami. Virtu RS 25/48 wyposażona jest w 48 piezoelektrycznych głowic drukujących Spectra SE-128 AA, dzięki czemu może drukować z rozdzielczością do 1200 dpi, z prędkością produkcyjną druku dochodzącą do 150m2/h.

W trybie druku „flat-bed” Virtu jest w stanie zadrukowywać media płaskie do grubości 95 mm. Maksymalna szerokość zadrukowywanego medium to 2,5 m, długość zadruku ograniczona jest tylko przez długość podłoża. Virtu RS 25/48 przeznaczona jest do zadruku mediów akceptujących farby UV, takich jak: pleksiglas, szkło, PVC, poliwęglan, ceramika, drewno, folie, banery, siatki i wiele innych.
Firma Signtech C.E. wystawiająca nagrodzony eksponat jest od tego roku oficjalnym dystrybutorem rozwiązań WP Digital (dawniej Spuhl). Sytuacja ta jest konsekwencją przejęcia firmy Signtech C.E. przez Scorpio Sp. z o.o. i scalenie pod marką Signtech ofert obu firm w zakresie cyfrowego druku wielkoformatowego.