Logo

Media & maszynyDruk Cyfrowy

Canon wspiera pracę hybrydową

Canon ogłosił kilka istotnych nowości w znanych seriach urządzeń producenta imageRUNNER ADVANCE, imageRUNNER i-SENSYS X oraz imagePRESS. Nowe rozwiązania zostały stworzone po to, aby wesprzeć małe, średnie i duże firmy w coraz bardziej popularnym modelu pracy hybrydowej.

­– Tryb, w jakim pracujemy zmienia się, a przedsiębiorcy szukają coraz to nowych rozwiązań, aby lepiej dopasować się do dzisiejszych realiów. Duże biura z wieloma działami nie są już oczywistością. Wiele przedsiębiorstw potrzebuje rozwiązań, które przystosują je do pracy w różnorodnych środowiskach – wyjaśniają przedstawiciele Canon.

Wśród przedstawionych nowości znalazły się:

  • Nowe modele imageRUNNER ADVANCE DX 4800 oraz imageRUNNER 2700, które oferują najwyższą produktywność, wszechstronną łączność, wysokie standardy bezpieczeństwa cyfrowego oraz łatwość użytkowania i serwisowania. W skrócie: wszystko to, co oferuje dotychczasowe portfolio wielofunkcyjnych urządzeń Canon dla formatu A3, ale w mniejszej formie i z poszerzonymi możliwościami. Nowe modele gwarantują obsługę szerszej gamy podłoży oraz ulepszone możliwości zszywania dokumentów. Przy okazji zostały stworzone w bardziej zrównoważony sposób (ograniczone emisje CO2), a ich niewielkie rozmiary umożliwiają łatwiejszy transport i przechowywanie. Co więcej, szybka instalacja i łatwe utrzymanie gwarantują ich bezproblemową eksploatację w każdym miejscu pracy.
  • Urządzenie laserowe i-SENSYS X C1333, które również oferuje ulepszoną produktywność i jeszcze większe bezpieczeństwo przy jednoczesnym zmniejszeniu jego rozmiarów względem poprzedników. A dzięki nowemu mechanizmowi użytkownicy mogą cieszyć się z szybkiego druku i skanowania. Obsługa szerokiej gamy podłoży oraz możliwość dwustronnego zadruku na formacie A5 i wykorzystania formatu A6, sprawia, że nowe urządzenie jest doskonałym dodatkiem do każdego biura działającego hybrydowo.
  • Model imagePRESS C270, który daje możliwość jeszcze szybszego skanowania i profesjonalnej jakości druku. Tym samym umożliwia firmom tworzenie eleganckich broszur, katalogów, ulotek i innych materiałów marketingowych bez pomocy zewnętrznego dostawcy usług.

Wszystkie te urządzenia wspiera zaawansowane oprogramowanie do druku i skanowania uniFLOW Online. To dzięki niemu użytkownicy mogą w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje chmura, a także sprawnie powiązać wszystkie firmowe urządzenia, niezależnie od miejsca ich fizycznego przebywania. Zintegrowane rozwiązanie chmurowe, jakim jest uniFLOW Online, wspiera pracę na odległość oraz w środowisku zróżnicowanym sprzętowo, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą jeszcze sprawniej zarządzać dokumentami w całej swojej organizacji.

Hiro Imamura, Vice President, Marketing & Innovation, Digital Printing & Solutions w Canon Europe, komentuje: – Jak pokazały ostatnie lata, praca hybrydowa może przyjmować różne modele. Elastyczność staje się dziś słowem–kluczem w kontekście tworzenia nowych strategii rozwoju firm. Małe i duże organizacje zwracają się do nas z potrzebą dostosowania ich stylu pracy do większej mobilności, tak, aby wspierać każdego pracownika, niezależnie skąd, kiedy i jak chce pracować. Możliwość dostępu i współdzielenia dokumentów we wszystkich lokalizacjach stanowi dziś potrzebę firm na całym świecie. Odpowiedź na nią stanowi dalsza digitalizacja i wzmacnianie możliwości oprogramowania chmurowego. Wiemy, że koncepcja pracy hybrydowej stale ewoluuje, dlatego wciąż proponujemy nowe rozwiązania, które jeszcze lepiej wspierają produktywność i bezpieczeństwo, a tym samym zaspokajają potrzeby naszych klientów.

Aby dowiedzieć się więcej na temat tego, jak Canon ułatwia pracę hybrydową kliknij TUTAJ.