Aktualności Koszulka i worek na prezenty w jednym

Koszulka i worek na prezenty w jednym

23
0

Tradycyjne paczki świąteczne np. dla pracowników to niezwykle miły prezent. Równie ważne jak ich zawartość, jest jednak opakowanie, a świąteczne pakiety zapakowane w foliowe siatki tracą na estetyce wyglądu.

Jak udowadnia Promotex, paczka świąteczna dla pracowników może być oryginalna. Jest to możliwe dzięki pomysłowemu opakowaniu, które wygląda jak worek na prezenty od św. Mikołaja z okolicznościowym zdobieniem. Tymczasem worek powstaje z koszulki t-shirt, którą w pomysłowy sposób dostosowuje się do nowej funkcji poprzez zszycie u dołu i wypełnienie prezentami przez otwór na głowę. Dzięki rozwiązaniu opracowanemu przez Promotex, szew jest wystarczająco wytrzymały by zawartość była bezpieczna, ale jednocześnie na tyle łatwy do usunięcia przez osobę obdarowaną, że w prosty sposób może ona zmienić worek w koszulkę i nosić ją na co dzień. Powstaje więc produkt o dwóch funkcjach, które czynią go nie tylko sezonowym gadżetem, ale także wydłużają diametralnie cykl jego życia.

Dodatkową wartością jest możliwość personalizacji poprzez umieszczenie na produkcie logotypu klienta lub wykonania całego zdobienia zgodnie z indywidualnym projektem.

W zależności od tego do kogo adresowana jest paczka, a także co ma zawierać wewnątrz, zastosować można koszulki w wersji młodzieżowej, męskiej lub damskiej. W zestawie otrzymuje się także tasiemkę, która służy do zawiązania worka na kokardę.