Polska Organizacja Turystyczna ogłasza konkurs „Co to za miejsce?”, który cyklicznie przez całe wakacje będzie prowadzony na jej turystycznym profilu na Facebooku. Do wygrania atrakcyjne nagrody.
Już 15 czerwca na turystycznym profilu Polska.travel https://www.facebook.com/polska.travel/ zainaugurowany zostanie cykliczny konkurs „Co to za miejsce?”. Polska Organizacja Turystyczna co tydzień będzie przygotowywać specjalny quiz, w którym internauci będą na podstawie przedstawionych zdjęć wskazywać miejsca, w których zostały one wykonane. Podczas każdej edycji POT przygotuje do odgadnięcia cztery fotografie. Ukazane na nich miejsca, obiekty czy atrakcje pochodzić mogą z całej Polski. Wśród nich nie zabraknie zarówno produktów turystycznych nagrodzonych Certyfikatami POT, jak i zdobywców nagród w programie Eden.
W zabawie będzie liczyć się szybkość. Kto pierwszy odgadnie wszystkie cztery zdjęcia, zostanie zwycięzcą. Do wygrania prawdziwa gratka – voucher na nocleg dla dwóch osób ze śniadaniem do jednego z hoteli sieci Heritage Hotels. Odpowiedzi należy umieszczać w komentarzach pod postem konkursowym.
– To rodzaj zagadki fotograficznej dla naszych czytelników. W ten sposób chcemy jeszcze bardziej zwiększyć zainteresowanie Polską i jej atrakcjami turystycznymi. W lekkiej formie, poprzez zabawę, będziemy zachęcać użytkowników mediów społecznościowych do poszerzenia swojej wiedzy o walorach turystycznych naszego kraju. Mogę zdradzić, że zadania wcale nie będą łatwe, chcemy pokazywać również to mniej znane oblicze pięknej turystycznie Polski – mówi prezes POT Robert Andrzejczyk.
Pierwsza edycja konkursu rusza w piątek 15 czerwca. Kolejne co tydzień, zawsze w piątek i tak do końca wakacji. Zapraszamy do śledzenia strony https://www.facebook.com/polska.travel/.
Fundatorem nagród w najbliższych edycjach będzie Heritage Hotels Polska (http://heritagehotels.pl/pl/). Jest to fundacja zrzeszająca niezależnych hotelarzy, właścicieli obiektów zabytkowych, którzy często z determinacją podnieśli je z ruiny i pieczołowicie odrestaurowali. Dziś są ich opiekunami i gospodarzami, zachowując je jako elementy dziedzictwa europejskiej historii i kultury dla przyszłych pokoleń.