Logo

Gadżety reklamoweInspiracje

Firma Chocolate Land prezentuje kolekcję wielkanocnych zestawów delikatesowych

Z okazji zbliżającej się Wielkanocy firma Chocolate Land – która ma swojej ofercie również personalizowane bombonierki z ręcznie robionymi belgijskimi pralinami – zaprezentowała kolekcję świątecznych zestawów delikatesowych.

Wśród propozycji znalazły się zestawy wypełnione wielkanocnymi słodkościami, w tym m.in. bombonierkami z belgijskimi pralinami w wielkanocnych kształtach czy też czekoladowymi jajeczkami w cukrowej chrupiącej skorupce. W zestawach nie zabrakło również wielkanocnych pierniczków czy też wiosennej herbaty. Kosze prezentowe dostępne są zarówno ze specjalnie wyselekcjonowanymi winami, jak i bez alkoholu. 

 

Wszystkie zestawy upominkowe podane są w eleganckich i oryginalnych opakowaniach, które swoją kolorystyką oraz designem nawiązują do świąt wielkanocnych. Istnieje również możliwość personalizacji wielkanocnego upominku – logo Klienta może znaleźć się na bombonierce umieszczonej wewnątrz zestawu lub też na wstążce ze świątecznym karnetem na zewnątrz opakowania. Oczywiście wielkanocny prezent można uatrakcyjnić również specjalną kartką z życzeniami.

W ofercie firmy Chocolate Land z okazji Wielkanocy pojawiła się również świąteczna kolekcja bombonierek. Zawartość wielkanocnych bombonierek Amante stanowią belgijskie ręcznie robione praliny i trufle – w tradycyjnych oraz wielkanocnych kształtach – oraz czekoladowe jajeczka w cukrowej skorupce. Ofertę wielkanocną uzupełniają czekolady w świątecznych opakowaniach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zaprezentowaną w folderze Wielkanoc 2020.

Szczegóły oferty można uzyskać pisząc maila na adres: monika@chocolateland.pl

KL