Event MIX Varsovia Apartamenty – Więcej, niż hotel | Radosław Majdan

Varsovia Apartamenty – Więcej, niż hotel | Radosław Majdan

55
0

O tworzeniu nowoczesnych obiektów dla biznesu i turystów, rosnącym popycie na apartamenty w stolicy i ofercie J.W. Construction mówi Radosław Majdan, dyrektor ds. rozwoju relacji biznesowych obiektów hotelowych Varsovia Apartamenty.

„Więcej, niż hotel”. Tak komunikujecie swoje apartamenty hotelowe Varsovia. Jaka idea stoi za stworzeniem tych obiektów?

Wyobrażenie, że Apartamenty Varsovia to będzie coś „więcej niż hotel” od początku przyświecało realizującemu projekt deweloperowi – J.W. Construction. Nowoczesne apartamenty, z modnie urządzonymi wnętrzami, w których przestrzeń jest przemyślana, funkcjonalna i wychodząca ponad standard pokoi hotelowych. Dają one coś wyjątkowego: poczucie przestrzeni, a zarazem intymności, sprzyjają spotkaniom biznesowym i odpoczynkowi. I takie właśnie są obiekty hotelowe w Alejach Jerozolimskich i przy ul. Kasprzaka: komfortowe, dyskretne, niezwykle atrakcyjne wizualnie, kompletnie wyposażone, klimatyzowane, z aneksem kuchennym i częścią jadalną, z wygodnym łóżkiem king-size w sypialni. W każdym pokoju do dyspozycji gości jest telewizja satelitarna i szybkie Wi-Fi, co jest szczególnie ważne dla przedstawicieli biznesu. Można w nich efektywnie pracować i przyjemnie odpoczywać. W obiekcie Varsovia Kasprzaka od grudnia 2019 roku otworzyliśmy nowoczesną, przestronną, klimatyczną salę konferencyjną. Obsługa jest na najwyższym poziomie – dyskretna i pomocna, a recepcja czynna 24/7. Pokoje są objęte serwisem sprzątania. Do dyspozycji jest również samoobsługowa pralnia. Goście, którzy spędzają w mieście kilka dni w związku z pracą, czują się tu jak w domu, a zarazem korzystają z wszelkich udogodnień jakie oferuje hotel i to w dobrej, w porównaniu z hotelową, cenie.

R. Majdan, Varsovia Apartamenty Jerozolimskie 216.

Stawiacie na wysoki standard swoich apartamentów. Jakie oczekiwania klientów spełniacie?

Praktycznie wszystkie, a nawet takie, których goście się nie spodziewają. W obiekcie w Alejach Jerozolimskich możemy pochwalić się przestronnymi tarasami widokowymi, z których można podziwiać panoramę miasta. Do dyspozycji są lunety i lornetki, a jak tylko zrobi się cieplej będą wystawione leżaki. W ofercie są śniadania, a w najbliższym czasie także posiłki w ciągu dnia, które będzie można również zamówić do pokoju. O każdej porze dnia i nocy goście mogą napić się wyśmienitej kawy. W obiekcie przy ul. Kasprzaka jest restauracja First Floor, do której prowadzą piękne szklane schody, prawdopodobnie jedne z najchętniej utrwalanych na fotografiach. W nowoczesnej przestrzeni inspirowanej stylem Art Deco, w otwartej kuchni, na oczach klientów kucharze przygotowują znakomite potrawy kuchni polskiej i śródziemnomorskiej. Od godzin porannych podawane jest tu śniadanie w formie bufetu. Nasi goście chętnie organizują tu lunche i kolacje biznesowe. Mogą tu także skorzystać z usługi concierge czy mini SPA.

Varsovia Apartamenty Jerozolimskie 216.

Każdy z obiektów zlokalizowany jest w innej części Warszawy. Jakie są atuty ulokowania każdego z nich?

Apartamenty Varsovia Jerozolimskie położone są zaledwie 9 minut od międzynarodowego Lotniska Chopina. Doskonale skomunikowane są z centrum Warszawy. Obiekt ma dogodne połączenie z drogami wyjazdowymi, co doceniają przyjeżdżający samochodem, by udać się w dalszą podróż samolotem. Możliwość spędzenia nocy w Apartamencie Varsovia Jerozolimskie, zostawienia samochodu na hotelowym parkingu, i skorzystania z transferu z i na lotnisko to niewątpliwe atuty. Z kolei w Apartamentach Varsovia Kasprzaka, dzięki położeniu blisko centrum, goście mają łatwy dostęp do atrakcji kulturalnych i rozrywkowych. Niedaleko od Dworca Zachodniego, stacji metra i z doskonałym dojazdem do Lotniska Chopina. Varsovia Apartamenty to idealne miejsce dla osób odwiedzających Warszawę zarówno w celach biznesowych jak i turystycznych.

Wasze oferty to nie tylko ciekawa propozycja turystyczna, ale także szeroka oferta dla biznesu – jakie korzyści wynoszą firmy ze współpracy z Wami?

Profesjonalnie zarządzane obiekty na wynajem doceniają firmy poszukujące mieszkań dla pracowników, którzy zmieniają miejsce zamieszkania w związku z realizowanymi kontraktami, lub bazy dla pracowników regularnie przyjeżdżających służbowo do stolicy. Ten model wynajmu ma wielu zwolenników wśród freelancerów, artystów, przedstawicieli wolnych zawodów, którzy pracują w domu. Prestiż obiektów niewątpliwie pomaga właściwie kształtować obraz własnej marki. Stąd wielu klientów biznesowych decyduje się na najem długoterminowy. Jeśli okres wynajmu jest dłuższy niż 30 dni, cena jest zbliżona do dyktowanej przez prywatnych właścicieli mieszkań, a serwis i standard apartamentów dorównuje pięciogwiazdkowemu hotelowi.

Varsovia Apartamenty Kasprzaka 31 Lobby.

Apartamenty to wzrostowy trend na rynku – czym w tym kontekście wyróżniają się obiekty Varsovia?

Inwestycje zrealizowane przez J.W. Construction wyróżnia prestiż i lokalizacja, a także, a może przede wszystkim, sposób zarządzania nimi: z pasją, zrozumieniem potrzeb klientów, ich zamiłowania do komfortu. To podejście do klienta objawia się w każdym aspekcie, począwszy od jakości wyposażenia i funkcjonalności, estetyki wnętrz, poprzez zapewnienie odpowiedniej atmosfery, rozrywki, kulinarnych doznań i udogodnień, jak choćby te dla klientów biznesowych, o których już wspomniałem, a skończywszy na ofertach specjalnych typu „leniwa niedziela” czy „wygodna podróż samolotem”.

Obiekt usytuowany przy ulicy Kasprzaka może pochwalić się nowością w postaci panoramicznej sali konferencyjnej? Co jeszcze wyróżnia to miejsce?

Sala konferencyjna w obiekcie Apartamenty Varsovia Kasprzaka jest dostępna dla klientów od trzech miesięcy. Jest zaprojektowana z najwyższą starannością i dbałością o funkcjonalność. Poza oczywiście odpowiednim, nowoczesnym wyposażeniem, jak ekran, rzutnik z systemem tylnoprojekcyjnym z Wi- Fi, telewizorem LCD i systemem nagłośnienia, dzięki czemu sala spełnia wszystkie oczekiwania, stworzone są tu specjalne warunki, by uczestnictwo nawet w wielogodzinnych spotkaniach było prawdziwą przyjemnością. Jest klimatyczna, przyjazna, przestronna, jest w niej dużo zieleni, są wygodne fotele i strefa chilloutu. Dzięki usytuowaniu w pobliżu przestronnej restauracji, idealnie nadaje się do organizacji spotkań firmowych, konferencji, eventów, szkoleń, spotkań autorskich oraz prezentacji. Przystosowana jest dla grup liczących do 70 osób w ustawieniu teatralnym, a w formule koktajlowej i w połączeniu z restauracją, pomieści nawet 200 osób. Przestronne wnętrza restauracji są idealnym tłem dla każdej konferencji, a także eventów, które wymagają niezwykłego stylu i oprawy, jak pokaz mody, klubowa impreza czy koncert.

First Floor Restauracja, Kasprzaka 31, Varsovia Apartamenty.

Czy w związku z bliskością lotniska w przypadku obiektu Varsovia Apartamenty Jerozolimskie stworzyliście jakąś specjalną ofertę?

Naturalnie, że tak. Przy wynajęciu noclegu w apartamencie, goście mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu, nawet do siedmiu dni i transferu lotniskowego gratis. Mają też możliwość wynajęcia parkingu na dłużej po korzystnej cenie i dokupienia śniadań, bo kawę na dzień dobry otrzymują w cenie. W pakiecie jest także rabat 15 proc. na przejazdy Tanim Taxi po Warszawie.

Jakie są cele i kierunki rozwoju Waszych obiektów?

Od momentu uruchomienia Varsovii Jerozolimskie w 2017 roku i Varsovii Kasprzaka w 2018 roku, w obu obiektach hotelowych stale wprowadzane są udogodnienia, które mają poprawić Gościom komfort mieszkania, zgodnie z przyjętą dewizą „więcej niż hotel”. Więcej jeżeli szukasz hotelu lub chcesz wynająć komfortowe mieszkanie – pomyśl o Varosovii. Zapraszam.

Rozmawiała Katarzyna Lipska-Konieczko

Radosław Majdan. Od 2018 roku dyrektor ds. rozwoju relacji biznesowych obiektów hotelowych Varsovia Apartamenty, grupy J.W. Construction Holding S.A. Piłkarz, były bramkarz reprezentacji Polski, sportowy ekspert telewizyjny i trener.

Wywiad ukazał się w najnowszym wydaniu OOH magazine. Do pobrania TUTAJ.