Trade marketing Adsystem z nową siedzibą

Adsystem z nową siedzibą

176
0

Jesienią br. Adsystem – producent rozwiązań dla marketingu z silną orientacją na mobilne systemy prezentacji wizualnej – przeniósł się do nowej siedziby, która łączy w sobie biurowy open space, hale produkcyjne oraz ogromny hangar, wysoki na prawie 10 m, przystosowany pod zabudowy targowe.

Jak informuje Kamil Kalicki, Key Account Manager w Adystem, plany na przeniesienie siedziby w nowe miejsce pojawiły się już kilka lat temu, co spowodowane było szybkim rozwojem firmy. – Team się rozrastał, a mury budynku niestety nie były elastyczne. Coraz większy team handlowy, coraz większa produkcja, coraz więcej zamówień. Rozrastało się to tak szybko, że początkowo to do nas nie docierało. Musieliśmy się rozbudować i to jak najszybciej. Stąd ta inwestycja. Był to niezbędny krok w rozwoju firmy. Miejsce, w którym teraz jesteśmy, mocno wpłynęło na nasze działania i rozwój firmy. Samo przeniesienie się do nowego budynku w czasach pierwszego lockdownu dało nam motywację do działania. Całkiem inaczej pracuje zespół, który widzi, że firma, którą tworzy, nie płynie z nurtem rwącej rzeki, a cały czas idzie pod prąd – mówi Kamil Kalicki.

– Nowa siedziba pomaga nam kreować spójną markę Adsystem. Pracujemy w systemie openspace, nasze wnętrza są mieszanką surowego betonu, szkła oraz wyrazistej zieleni. To jasny przekaz, kim jesteśmy. Otwartość, innowacyjność, najwyższa jakość to nie tylko puste słowa. Rozwijając się, wprowadzając ulepszenia w działaniach produkcyjnych i handlowych, wzmacniamy komunikację naszej marki, pokazując krok po kroku nasze wartości. To, co widzicie w Internecie, to co widzicie odwiedzając Adsystem – to ta sama marka –wyjaśnia Kamil Kalicki, Key Account Manager w Adystem.

 

Jak wygląda siedziba od środka? Widać to na powyższym filmie. – Wielki showroom, w którym możemy zaprezentować klientom nasze produkty. Open-space zapewniający dobrą komunikację między działami. Wielkie hale produkcyjne podzielone na kategorie produktów, a do tego ogromny hangar, wysoki na prawie 10 m, przystosowany pod zabudowy targowe. Powierzchnia magazynowa. Biorąc pod uwagę naszą wizję, na tym na pewno się nie skończy. Nowa siedziba natchnęła nas nadzieją i siłą. Nie chcemy zaprzestać naszych działań. Codziennie walczymy. Rozmawiamy z Klientami i dostosowujemy rozwiązania do nich. My stale działamy, a film który możecie obejrzeć na naszym kanale, to nasz apel do wszystkich klientów, firm z którymi współpracujemy, partnerów, czy konkurencji. Walczcie, szczególnie teraz i wykorzystajcie ten okres, najlepiej jak tylko potraficie. Tak, jak my to robimy – reasumuje Kamil Kalicki.

KL