Poligrafia Branża fotograficzna w ostatnim Raporcie Dostawców

Branża fotograficzna w ostatnim Raporcie Dostawców

0

W ostatnim raporcie dostawców mediów i maszyn – największym na rynku kompendium wiedzy branżowej, czytelnicy znajdą zestawienie mediów dla branży fotograficznej, maszyny do druku cyfrowego, a także zestawienie nowości dla branży foto zarówno w zakresie podłoży, jak i urządzeń.

Raport to największe na rynku zestawienie dostawców mediów i maszyn tej branży. Jego odzwierciedleniem jest wersja online, która pozwala na bieżąco sprawdzać nowości i trendy branżowe.

W wydaniu między innymi podsumowanie nowości w branży druku na tekstyliach – wnioski ze światowych targów branżowych zgodnie mówią o dynamicznym rozwoju tego segmentu branży.

W numerze także nowości w branży car wrappingu – analiza ubiegłorocznych tendencji w oklejaniu samochodów (i nie tylko) oraz prognozy, jakie media w tuningu samochodów będą popularne w bieżącym roku.

W wywiadach z przedstawicielami producentów maszyn poligraficznych rozmowy o rozwoju rynku druku wielkoformatowego, potencjale druku UV LED i nowościach w poligrafii.

Pobierz bezpłatnie najnowszy numer TUTAJ.

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do Kreatywni w Druku!

 

KL