Poligrafia Pierwszy ” OPEN WEEK ” w Integart

Pierwszy ” OPEN WEEK ” w Integart

0

W dniach od 2 do 6 czerwca odbył się pierwszy „OPEN WEEK” w firmie Integart. Klienci przed 5 dni mieli niepowtarzalną okazję wypróbować drukarki HP Latex 300. Na trzech najnowszych drukarkach, które wchodzą w linię 300 – 310, 330 oraz 360 każdy mógł przetestować wybrane media i wydrukować swoje pliki graficzne lub z bazy HP.

– Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za spędzony u nas czas oraz pobyt we Wrocławiu. Gratulujemy wszystkim szczęśliwcom, którzy podjęli decyzję o zakupie naszych drukarek i będą użytkownikami technologii HP Latex. Zależało nam na pokazaniu wachlarza korzyści i możliwości jakie niesie ze sobą III generacja urządzeń. Chyba się nam udało! HP Latex jest najszybciej rozwijającą się i najbardziej innowacyjną technologią druku. Nowe maszyny szturmem podbijają serca naszych Klientów oraz osób które od lat pracują w branży reklamy. Cieszymy się, że uczestniczymy w tym bezprecedensowym rozwoju technologii przyjaznej dla środowiska – mówi Tomasz Stawicki, przedstawiciel firmy Integart. 
[galeria=”1″] 
Spotkania z drukarkami poprzedzone były krótką prezentacją i wprowadzeniem do wybranych zagadnień. Uczestnicy Open WEEK otrzymali pakiet informacji w postaci folderów, wzorników oraz drobnych gadżetów. Partnerem wydarzenia był OOH Magazine.

Integart planuje kolejne spotkania. Bezpośrednie zgłoszenia można również kierować na adres: wrona@integart.com.pl

Informacji o drarkach HP Latex udzielają także przedstawiciele:
– Tomasz Melzacki, melzacki@integart.com.pl, tel. +48 603 999 081
– Tomasz Stawicki, stawicki@integart.com.pl, tel. +48 504 222 896

www.integart.com.pl