Logo

Praca

Doświadczony Handlowiec | Jet Line

Doświadczony Handlowiec | Jet Line

NAZWA STANOWISKA: Doświadczony handlowiec

MIEJSCE PRACY: Warszawa, biuro Jet Line

FORMA ZATRUDNIENIA: praca hybrydowa

RODZAJ ZATRUDNIENIA: praca na pełny etat lub B2B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Szukamy handlowca z doświadczeniem.
  • Jeśli nim jesteś to na pewno wiesz, co będzie Twoim głównym zadaniem. Napisz do nas, a następnie  porozmawiajmy o szczegółach.

 OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia w pracy z domami mediowymi, osoby komunikatywnej, lubiącej i potrafiącej pracować w zespole
  • świadomości wymogów branży usługowej, umiejętności słuchania, trafnego diagnozowania potrzeb, doradzania i odradzania rozwiązań

OFERUJEMY: Dużo jasno określonej pracy za stałe wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę i z przejrzystym systemem prowizyjnym, w niezłej atmosferze, z bardzo dobrą ekipą.

O  NAS:

Zajmujemy się komunikacją w przestrzeni: klasyczną i cyfrową reklamą zewnętrzną. Jesteśmy jedną najbardziej doświadczonych firm outdoorowych w Polsce. Szukamy doświadczonego handlowca, który dołączy do Działu Sprzedaży Jet Line, kierowanego przez Beatę Chojecką – Kuczek.

Prześlij do nas CV, prezentację w dowolnej formie lub link do profilu na LinkedIn – do 31 października 2022 r. na adres praca@jetline.pl lub bezpośrednio do Beaty Chojeckiej – Kuczek: beata_ck@jetline.pl

Kontaktujemy się ze wszystkimi osobami, o kolejnych etapach rekrutacji informujemy także na profilach Facebook oraz LinkedIn.

Zależy nam na dobrych relacjach. Chcemy dobrze się z Tobą czuć i chcemy, żebyś Ty się dobrze czuła / czuł z nami. W czasie rekrutacji zwracamy uwagę na kompetencje, osobowość, nastawienie. Będziemy ciekawi Twoich wartości w życiu i pracy. Poczytaj o nas na jetline.pl/firma, przygotuj pytania do nas i porozmawiajmy.

Aplikuj: praca@jetline.pl lub beata_ck@jetline.pl

Prosimy o dodanie do przesłanego CV klauzuli informacyjnej RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).


Więcej o firmie TUTAJ.