Logo

Media & maszynyWielki Format

Odkryj nowe możliwości z ploterem Summa S Class 3

Prawie dziesięć lat po premierze modelu S Class 2, firma Summa wypuszcza na rynek nowy ploter tnący premium: Summa S Class 3. W ciągu tych dziesięciu lat Summa nie próżnowała. Słuchała potrzeb swoich klientów i inwestowała w najnowszą technologię, tworząc doskonałego następcę.

 

Odkryj nowe możliwości!

Model S Class 3 (więcej informacji tutaj) doskonale sprawdzi się w branży reklamy i wydruku, zwłaszcza dla profesjonalistów, którzy oczekują najwyższej wydajności. Nowe funkcje pozwalają rozszerzyć działalność, ponieważ ploter tnący działa teraz płynniej i szybciej niż wcześniej, zachowując jednocześnie niezwykłą precyzję, co poprawia wydajność procesów pracy bez utraty jakości. Możesz ciąć różne materiały, a także została dodana opcja bigowania. Wszystko to otwiera przed twoim biznesem nowe możliwości.

Jakie są kluczowe korzyści modelu S Class 3?

  • Prawdziwa technologia tnąca tangencjalna. Unikalne, zautomatyzowane ostrze z precyzyjną regulacją głębokości może ciąć cienkie, grube i trudne materiały z niezwykłą precyzją.
  • Kamera OPOS z wbudowaną obróbką obrazu. Nowa kamera OPOS jest bardziej wydajna i dzięki wbudowanej obróbce obrazu umożliwia bardzo szybkie rozpoznawanie znaków, co sprawia, że procesy pracy stają się płynniejsze i bardziej efektywne.
  • Głowica performance. Ta precyzyjna głowica tnąca może teraz nosić jednocześnie dwie narzędzia, co pozwala na cięcie i bigowanie lub cięcie i rysowanie bez konieczności zmiany narzędzi.
  • Inteligentne sortowanie i panelowanie obiektów. Funkcja Inteligentnego Sortowania wybiera najbardziej optymalny punkt początkowy do cięcia obiektów, podczas gdy funkcja Inteligentnego Panelowania skupia się na cięciu obiektów w określonym zakresie w najbardziej efektywny sposób.
  • Zwiększona ergonomia. Dzięki niebieskiemu, zielonemu i czerwonemu paskowi stanu, łatwo rozpoznawalnym elementom regulacyjnym i strategicznie umieszczonemu tacowi na narzędzia, model S Class 3 skupia się na ergonomii i łatwości użytkowania.
  • Optymalne obsługiwanie mediów. Nowa rolka nośna może teraz obsługiwać średnicę do 20 cm i udźwig rolki wynoszący do 45 kg, co jest bardzo korzystne dla zastosowań w druku i cięciu, w tym dla folii laminowanej.

 Nowy standard w branży cięcia

Serce nowego modelu S Class 3 to prawdziwa aktywna technologia tnąca. Jest to cecha unikalna dla Summy, która ustanawia nowy standard w branży. To, co ją czyni tak wyjątkową, to fakt, że wycina niesamowicie precyzyjne narożniki i najdrobniejsze szczegóły z łatwością, takie jak skomplikowane małe wzory i naklejki. Doskonale sprawdza się w przypadku materiałów o niestandardowej grubości lub rozmiarze, takich jak cienkie, grube i trudne materiały, a także większe znaki, ale również wszystko, co mieści się pomiędzy. Połączenie prawdziwej technologii tnącej tangencjalnej z głowicą Performance tworzy ostateczną kombinację tnącą.

 Wybierz swoją własną technologię tnącą

Ponieważ w ciągle zmieniającym się świecie cięcia jedna technologia nie pasuje do wszystkich potrzeb, Summa oferuje trzy różne technologie. W ten sposób można wybrać tę, która najlepiej odpowiada danemu biznesowi.

• Technologia ostrza tnącego typu „drag knife”. Cięcie dużych ilości standardowych folii winylowych jeszcze nigdy nie było takie płynne, szybkie i proste.

• Technologia ostrza tnącego typu „tangential knife”. Ostrze tnące typu „tangential” tnąc płynnie przez grube, cienkie i trudne materiały. Świetnie radzi sobie także z cięciem najdrobniejszych detali i dokładnych narożników.

• Technologia Dual Head. Zawiera najlepszą kamerę w ofercie, co umożliwia cięcie trudniejszych mediów, takich jak materiały przezroczyste i odbijające światło. Łączy technologię ostrza typu „drag” lub „tangential” z bigowaniem lub rysowaniem, doskonałe do cięcia i bigowania tektur składanych.

Czy warto nadal inwestować w ploter tnący?

W skrócie: tak, warto. Choć długi okres użytkowania ploterów Summa pozwala producentom uniknąć dalszych inwestycji w urządzenia tnące, posiadanie premium plotera tnącego na miejscu pracy pozostaje kluczowe dla firm od małych po przemysłowe. Model S Class 3 otwiera nowe możliwości wzrostu zarówno w zakresie cięcia, jak i bigowania kartonów składanych.

Działanie plotera można zobaczyć na YouTube –  model S Class 3

Ciekawi działania modelu S Class 3 w praktyce oraz wyglądu funkcji na tej maszynie mogą także zobaczyć prezentację w PDF.

Nowa seria S Class 3 została stworzona, aby zaspokoić potrzeby prawdziwych profesjonalistów, którzy oczekują wyłącznie najwyższej jakości wydajności, precyzji na najwyższym poziomie i niezrównanej wszechstronności w swojej pracy. Dzięki zaawansowanej technologii, intuicyjnemu oprogramowaniu GoSign, trwałej konstrukcji i oszczędzającym czas funkcjom, przewyższają one nawet najbardziej wymagające oczekiwania użytkowników.

Integart zachęca do zaufania ploterom Summa S Class 3, aby podnieść swoje rezultaty w zakresie cięcia oraz wejść na nowe wyżyny doskonałości dzięki europejskiemu rzemiosłu.

Dystrybutor zaprasza na prezentację do Demo Lab w Błoniu i Katowicach. HP DEMO LAB – centrum prezentacji | Integart Sp. z o.o.

Skontaktuj się, aby uzyskać więcej informacji.


Więcej newsów z branży TUTAJ.