Logo

Artykuły PromocyjneDruk Cyfrowy

Imago Printer: rewolucja na rynku druku cyfrowego

W ciągu 4 lat działalności IMAGO wprowadziło na rynek 3 typy urządzeń drukujących: drukarki UV LED, drukarki do aluminium oraz plotery cukiernicze. Drukarki IMAGO są już w ponad 400 firmach w Polsce oraz w 35 krajach na całym świecie.

– Być liderem w świecie druku oznacza nie tylko podążanie za trendami, ale również ich tworzenie. IMAGO to symbol innowacyjności i generowania trendów, a nasze drukarki to rezultat nieustannego rozwijania nowoczesnych technologii. Nasza nowatorskość przejawia się w każdym detalu – sprawia to, że nasze rozwiązania są nie tylko efektywne, ale także wyjątkowe – mówi Weronika Pęsiek, Członek Zarządu/Marketing Manager w IMAGO.

Druk UV LED: Precyzja i Wielofunkcyjność

Drukarki UV LED od IMAGO wyróżniają się przede wszystkim precyzją wydruku. – Nasza technologia umożliwia druk strukturalny, czyli odwzorowywanie trójwymiarowych struktur. Daje to pole do kreowania ciekawych projektów takich jak: produkty dla niewidomych – druk alfabetu Braille’a, rekonstrukcje obrazów, czy naklejki DTF z efektem 3D. Dodatkowo nasz atrament charakteryzuje się wyjątkową przyczepnością i elastycznością, co sprawia, że nie tylko utrzymuje się na elastycznych podłożach, ale także nie kruszy się i odkształca wraz z nimi – dodaje przedstawicielka IMAGO.

Autorskie rozwiązania takie jak: układ recyrkulacji i mieszania białego atramentu, czy system odpylający to nie tylko nowoczesna technologia, to również gwarancja niezawodnego działania i jakości. Są to klucze do utrzymania urządzenia w dobrej kondycji przez długi czas użytkowania. Układ recyrkulacji białego atramentu nie tylko zapobiega zasychaniu, ale również utrzymuje jednorodność atramentu, co przekłada się na równomierny i precyzyjny nadruk. Dodatkowo tryb standby wykorzystywany w tym urządzeniu pozwala zachować pełną sprawność urządzenia nawet podczas długiego przestoju przy minimalnym zużyciu energii. Nie ma straty efektywności, a jednocześnie oszczędza się na kosztach eksploatacji.

Druk w Aluminium: Rewolucja w Trwałości i Precyzji:

Unikalną cechą oferty IMAGO jest drukarka do druku w anodowanym aluminium. – Dostarczamy technologię, umożliwiającą nie tylko doskonały druk z najdrobniejszymi detalami, ale przede wszystkim uzyskanie trwałych oznaczeń. W swojej ofercie posiadamy pełny pakiet technologiczny pozwalający rozpocząć produkcję aluminiowych wydruków od razu po wdrożeniu urządzenia. Naszych klientów zaopatrujemy również we wszystkie produkty eksploatacyjne oraz arkusze blach anodowanego aluminium – dodaje Weronika Pęsiek. Tworzenie tabliczek znamionowych, etykiet magazynowych, oznaczeń budynków, a także dyplomów i paneli sterowniczych, które są odporne na ścieranie i działanie środków chemicznych, stanowią nie tylko estetyczną wizytówkę, ale także praktyczne rozwiązanie.

IMAGO

Ploter Cukierniczy: Kreatywność Wprowadzona w Świat Cukiernictwa

Flagowy produkt IMAGO to drukarka spożywcza Vulpes, oferująca nowy poziom dekoracji cukierniczych. Pozwala wprowadzić nowe kształty, wzory i personalizacje do świata słodkości. Tworzone przez IMAGO narzędzie, które otwiera nowe możliwości dla cukierników, umożliwiając im zaspokojenie nawet najbardziej wymagających potrzeb klientów. Plotery cukiernicze IMAGO wpływają na rozwój nie tylko cukierniczych biznesów, ale również branży reklamowej poprzez wprowadzenie słodkich, personalizowanych produktów dla firm

Dzięki drukarce spożywczej Vulpes, prezentacja wypieków nabiera nowego wymiaru. Specjalnie dobrany jadalny atrament, precyzyjna głowica drukująca i zaawansowany program gwarantują intensywne kolory i fotograficzną jakość dekoracji. Wydajność i uniwersalność urządzenia pozwala w ciągu godziny udekorować nawet 900 makaroników, czy pralinek. Natomiast inteligentne funkcje, takie jak automatyczne wykrywanie wysokości, znacznie ułatwiają pracę. Spersonalizowane wyroby na różne okazje przyciągają nowych klientów, a optymalizacja procesu produkcji znacznie zwiększa marżę dla cukierniczego biznesu.

Odwiedź IMAGO na PROMO SHOW!

Na żywo urządzenia IMAGO będzie można zobaczyć w Warszawie na PROMO SHOW, 14-15.02.2024 i na stanowisko H17.


Więcej newsów z branży TUTAJ.