Logo

Artykuły PromocyjneDruk Cyfrowy

Stabilny druk DTF z produktami systemu KODAKOLOR (FTF) Print System w ofercie API.PL

W ofercie API.PL dostępne są wszystkie produkty z systemu firmy KODAK – KODAKOLOR (FTF) Print System do druku transferów DTF.

Firma Kodak jest niekwestionowanym liderem branży fotograficznej. Od blisko 30 lat produkuje materiały eksploatacyjne w systemie termicznego druku piezoelektrycznego i ciągłego druku inkjet. Marka od zawsze stawia na innowację i rozwiązania najwyższej jakości. Produkty Kodak zyskały uznanie i miano znakomitych rozwiązań w kluczowych technologiach druku graficznego i tekstylnego. Wiedza, doświadczenie i współpraca z tysiącami zadowolonych Klientów na całym świecie, pozwoliły marce Kodak stworzyć nowe, kompletne, bezkompromisowe rozwiązanie w technologii DTF. Dzięki zastosowaniu produktów jednego Producenta, otrzymujemy niespotykaną jakość i stabilność druku.

W ramach systemu mamy kompletne rozwiązania materiałów eksploatacyjnych wykorzystywanych w druku DTF – wysokiej jakości tusze do DTF, dedykowana folię do DTF oraz klej proszkowy.

Stabilne atramenty do DTF KODAKOLOR

Atramenty do DTF marki Kodak to wysokiej jakości tusze stworzone specjalnie dla technologii DTF. Doskonale sprawdzają się w druku na urządzeniach przemysłowych, jak i drukarkach biurkowych. Są kompatybilne z głowicami EPSON, co pozwala na wszechstronne zastosowanie atramentu.

Zalety druku z tuszami DTF z systemu KODAKOLOR (FTF) Print System –

  1. długa żywotność i niezawodność drukarki, dzięki atramentom o doskonałej konsystencji i wyjątkowej łagodności dla głowic,
  2. ułatwia utrzymanie urządzenia w ciągłej gotowości do druku – tusz nie zatyka układów drukujących drukarki
  3. Po wygrzaniu, tusz DTF marki Kodak zapewnia elastyczny i trwały nadruk na materiale (tkaninie lub dzianinie) – odporny na zniszczenia oraz długotrwałe użytkowanie, co ma szczególne znaczenie w przypadku produktów, które są narażone na intensywną eksploatację.

Dedykowana folia do druku DTF KODAKOLOR

Folia do druku transferów DTF marki Kodak jest doskonałym nośnikiem do produkcji transferów. Powłoka folii została opracowana tak, aby jak najlepiej pracować z atramentami Kodak DTF. Produkt może być stosowany również we współpracy z innymi tuszami dostępnymi na rynku. Potwierdzają to setki zadowolonych Klientów.

Klej proszkowy marki Kodak  do druku DTF KODAKOLOR

Klej proszkowy marki Kodak jest doskonałym uzupełnieniem kompletnego zestawu do druku DTF. Zapewnia trwałość oraz elastyczność transferu DTF na produkcie końcowym.

Wszystkie produkty z Systemu KODAKOLOR (FTF) Print System można kupić w sklepie internetowym www.sklep.api.pl


Więcej newsów z branży TUTAJ.