Logo

Marketing MIX

Margaret jedną z twarzy nowej kampanii Semilac

Marka Semilac (Nesperta), producent lakierów hybrydowych i akcesoriów do manicure, promuje letnią kolekcję „Lato na własnych zasadach”, której ambasadorami są Margaret, Zalia oraz Marcin Maciejczak. Za strategiczne planowanie i zakup mediów odpowiada agencja mediowa Spark Foundry. Działaniami Paid Social zajmuje się agencja marketingu efektywnościowego Performics. Obie agencje należą do Publicis Groupe.

Marka Semilac po raz kolejny udowadnia, że kolor to nie tylko estetyka – to manifest. Hasło kampanii „Lato na własnych zasadach” jest wyrazem wolności, odwagi i indywidualizmu, więc idealnie wpisuje się w letni nastrój pełen słońca, muzyki i ekspresji. Współtworzona z Margaret, ikoną odwagi i niezależności, kolekcja lakierów hybrydowych to zaproszenie do życia na własnych warunkach. Każdy kolor opowiada inną historię – od trybu „Airplane Mode”, przez pełne energii festiwalowe szaleństwo, aż po magnetyczne, letnie noce kończące się świtem.

Obok Margaret w kampanii pojawiają się również wyjątkowi przedstawiciele młodego pokolenia i członkowie #SemiSquad: Zalia i Marcin Maciejczak – artyści występujący na scenach tegorocznych letnich festiwali. Razem z ambasadorami marka Semilac zachęca do autentyczności i wyrażania siebie na własnych zasadach.
Kampania realizowana jest w kanałach digitalowych i obejmuje formaty wideo in-stream, działania w obszarze gamingu, reklamy w mediach społecznościowych (Meta), a także formaty displayowe i rich media.


Więcej newsów z branży TUTAJ.