Logo

Event MIX

Przed nami VI edycja targów ComuniKart we Włoszech

Szósta edycja ComuniKart, najważniejszego wydarzenia komunikacji i marketingu we Włoszech, odbędzie się w dniach 1-3 marca 2024 w centrum wystawienniczym Fiera Roma, w stolicy Włoch, Rzymie.

ComuniKart 2024 to wydarzenie, którego nie można przegapić, dedykowane jest profesjonalistom z branży działających w sektorze komunikacji i marketingu. W tym roku wydarzenie przekroczy wszelkie oczekiwania, oferując wyjątkową platformę dzielenia się wiedzą, rozwijania strategicznych partnerstw i znajdowania inspirujących pomysłów.

Wydarzenie poświęcone będzie drukowi, artykułom promocyjnym i reklamie wizualnej.

ComuniKart to:

  • Innowacje technologiczne: zaprezentowane zostaną najnowsze technologie firm włoskich i międzynarodowych, maszyny, usługi, materiały.
  • Powierzchnia wystawiennicza: pawilon o powierzchni 7300 m2 gościć będzie szeroką gamę wiodących firm z branży komunikacji wizualnej, technologii poligraficznych, tekstyliów promocyjnych, grafiki i wielu innych, które zaprezentują swoje Innowacyjne rozwiązania i produkty. To idealne miejsce, aby odkryć nowy i inny sposób na ulepszenie swojej strategii komunikacji.
  • Warsztaty i seminaria: Program Comunikart 2024 obejmie warsztaty i seminaria prowadzone przez wybitnych prelegentów. Sesje te dostarczą cennych spostrzeżeń i najlepszych praktyk, które pomogą firmom ulepszyć sposób komunikacji.
  • Sieć: ComuniKart 2024 oferuje szerokie możliwości nawiązywania kontaktów, aby łączyć się ze specjalistami z branży, potencjalnymi partnerami biznesowymi i ekspertami ds. komunikacji. Budowanie relacji jest kluczowym elementem sukcesu w obszarze komunikacji biznesowej.

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w ComuniKart 2024, należy zarejestrować się i pobrać bezpłatny bilet na oficjalnej stronie wydarzenia: www.comunikart.it. Wydarzenie jest dedykowane dla profesjonalistów i firm zainteresowanych odkrywaniem możliwości i wyzwań stojących przed branżą.

Jak zostać wystawcą?

Jeśli chcesz zaprezentować swój produkt, technologię i usługi, możesz zarezerwować stoisko lub wysłać prośbę o wycenę lub więcej informacji, pisząc na adres sales@comunikart.it.

Targi Comunikart rozwijają się i z roku na rok stają się coraz bardziej międzynarodowe. Oryginalne produkty polskich firm i strategiczne ceny otwierają duże możliwości: mogą być naprawdę konkurencyjne na rynku włoskim, biorąc pod uwagę, że Rzym jest najważniejszym miastem pamiątek i innych artykułów promocyjnych.

Ciekawa oferta będzie również dostępna dla tych, którzy podpiszą umowę przed 2024 rokiem. Nie przegap okazji wzięcia udziału w najciekawszym włoskim wydarzeniu 2024 roku i dołącz do grona wystawców w dniach 1–2–3 marca 2024 r. na Fiera Roma na ComuniKart.

Aby być na bieżąco z informacjami o ComuniKart 2024 można śledzić ich kanały SM:  Facebook, Instagram, Linkedin.


Więcej materiałów w podobnej tematyce można przeczytać TUTAJ.