Logo

Marketing MIX

ZnanyLekarz i Pomagam.pl razem dla kampanii Lekarzy bez Granic „Podaruj zdrowie w prezencie”

„Przede wszystkim zdrowia!” – to chyba najczęściej składane życzenia świąteczne i noworoczne w Polsce. Zdrowie jest jedną z najwyżej cenionych wartości. I, choć powszechnie mówi się, że jest bezcenne, jego ochrona wiązana jest z wymiernymi, niemałymi kosztami.

Dlatego ZnanyLekarz wspiera kampanię Lekarzy bez Granic „Podaruj zdrowie w prezencie” organizując specjalną zbiórkę i zachęcając do udziału w niej swoich partnerów, lekarzy, pacjentów. Zbiórka odbywa się w serwisie Pomagam.pl

– Z przyjemnością informujemy, że serwis ZnanyLekarz dołącza do grona firm partnerskich Lekarzy bez Granic. Naszą współpracę rozpoczyna kampania „Podaruj zdrowie w prezencie” – czyli zbiórka środków na niesienie pomocy medycznej w kryzysach humanitarnych, którą wspiera ZnanyLekarz – mówi Draginja Nadaždin, dyrektorka generalna polskiego biura Lekarzy bez Granic. – Bardzo doceniamy to, że ZnanyLekarz, firma o tak mocnej i ugruntowanej pozycji w społeczności lekarskiej, ale też wśród pacjentów, gotowa jest dzielić się swoim sukcesem – pomagać i angażować w pomoc partnerów.

Lekarze bez Granic to międzynarodowa, niezależna medyczna organizacja humanitarna prowadząca działania w ponad 70 krajach na świecie. Celem organizacji jest niesienie pomocy humanitarnej ofiarom konfliktów zbrojnych, epidemii i klęsk żywiołowych oraz społecznościom wykluczonym z dostępu do opieki zdrowotnej.

– ZnanyLekarz od lat konsekwentnie koncentruje się na działaniach, które wspierają rozwój opieki medycznej i czynią ją bliższą ludzi. Pomagamy Pacjentom skutecznie docierać do lekarzy i świadomie wybierać specjalistów, którym chcą powierzyć swoje zdrowie. Pomagamy Lekarzom zoptymalizować obsługę gabinetu, aby mogli jak najwięcej czasu poświęcić na bezpośredni kontakt z pacjentem… To są jednak działania na spokojny i bezpieczny czas. A nasz świat na każdym kroku pokazuje nam, że bezpieczeństwo i spokój to luksus. W sytuacjach kryzysowych sprawna pomoc medyczna i szybkie działanie i dostęp do leków oraz sprzętu ratującego życie stają się najcenniejszym zasobem. Dlatego z
pełnym przekonaniem i dumą wspieramy Lekarzy bez Granic. I chcemy zachęcić wszystkich naszych Partnerów: Lekarzy, Specjalistów, Kliniki oraz Pacjentów – do zaangażowania się w naszą akcję i „podarowania zdrowia w prezencie” – mówi Piotr Radecki, CEO ZnanyLekarz.

Do akcji dołączył już pierwszy partner: Centrum Medyczne Unimed.

100% środków zebranych w ramach akcji „Podaruj zdrowie w prezencie” zostaną przeznaczone na wsparcie działań prowadzonych przez Lekarzy bez Granic, w tym na opatrywanie rannych i ofiar konfliktów zbrojnych, na opiekę okołoporodową kobiet i noworodków, leczenie niedożywienia wśród dzieci oraz pomoc w odzyskaniu równowagi osobom dotkniętym traumami wskutek wojen, przemocy, katastrof naturalnych, zmian klimatycznych.

– Wierzymy, że w każdym z nas jest potrzeba dzielenia się i ofiarowania bezinteresownej pomocy. A zdrowie to najpiękniejszy prezent, jaki można podarować. Dlatego wspieramy i promujemy akcję „Podaruj zdrowie w prezencie” – dodaje Dobrosława Gogłoza, dyrektor zarządzająca Pomagam.pl.

Zdrowie to bezpieczeństwo, szczęście bliskich, miłość. Zdrowie to możliwość nauki, pracy i rozwoju.
Zdrowie to godność i szacunek. Podarujmy je w prezencie.

Strona zbiórki: TUTAJ.


Więcej newsów z branży TUTAJ.