Marketing MIX Urodzinowa promocja na drukarki Oki

Urodzinowa promocja na drukarki Oki

14
0

W tym roku firma Oki obchodzi 130-lecie istnienia. Chcąc świętować tę rocznicę razem ze swoimi klientami, Oki przygotowała promocję cenową na wszystkie drukarki kolorowe z serii C300 i C500. Do końca września będzie można je kupić ze specjalnym upustem cenowym.

Kolorowe drukarki z serii C300 i C500 trafiły na rynek w 2010 roku i od początku cieszyły się uznaniem klientów. Stanowiły rozwiązanie dla wszystkich domowych i firmowych potrzeb w zakresie druku kolorowego.
To dlatego, że połączyły imponującą szybkość drukowania, wysoką jakość, zaawansowane i uniwersalne funkcje zwiększające wydajność, a jednocześnie nie obciążyły znacząco firmowych budżetów. Niewielka, kompaktowa konstrukcja, mieści w sobie szereg istotnych funkcjonalności oferowanych w standardzie, takich jak druk dwustronny, praca w sieci czy inteligentny tryb ECO ograniczający pobór energii, co przynosi kolejne oszczędności.

Drukarki z serii C300 i C500 zyskały uznanie także w oczach ekspertów rynku. Zdobyły szereg prestiżowych nagród na całym świecie, m.in.: BERTL's Best, Good Design Award, WinMag Pro i Ecohitech przyznanych przez najważniejsze niezależne instytucje zajmujące się drukiem. W 2010 roku jury, przekazując nagrodę ,,Good Design Award" dla serii C300 i C500 za najlepiej zaprojektowane produkty w Japonii, w uzasadnieniu pisało: ,,Wszystkie niezbędne funkcje mieszczą się w elegancko zaprojektowanym urządzeniu. Na uwagę zasługuje również świetnie zaprojektowany dostęp do materiałów eksploatacyjnych umożliwiający łatwą ich wymianę". W tym samym roku dwa modele z tych serii zyskały 4 i pół gwiazdki przyznane przez niezależnych analityków z BERTL: ,,Kolorowe drukarki LED Oki C530dn i C330dn to doskonały partner w biurze dla małych grup roboczych, którym zależy na wydajności. Łączą doskonałą, jakość obrazu, łatwość obsługi z niskim kosztem utrzymania. W szczegółowych testach BERTL C530dn i C330dn, osiągnęły bardzo dobre noty”.