Event MIX Miłosz Stanisławski odchodzi z Sound Garden Hotel

Miłosz Stanisławski odchodzi z Sound Garden Hotel

0
Miłosz Stanisławski odchodzi z Sound Garden Hotel

Miłosz Stanisławski rezygnuje z funkcji dyrektora generalnego warszawskiego Sound Garden Hotel Airport, którym zarządzał od ponad sześciu lat. Obiekt należy do Legend Hotels.

– Pozycjonowanie tej marki na warszawskiej mapie przemysłu spotkań i gościnności była dla mnie życiowym wyzwaniem i sukcesem. Zbudowałem niezwykły Zespół, który jednocześnie zbudował mnie. #SoundTeam to kultura i wzór relacji w biznesie, współpracy, zdrowej konkurencji, aktywności sportowej i charytatywnej. Dzięki naszemu zaangażowaniu: 5 razy powierzono nam funkcję w zarządach organizacji branżowych, otrzymaliśmy 7 tytułów w konkursach MP Power Awards, Odkrycie Roku MPI Poland, Hotelarz Roku oraz liczne inne nagrody i rekomendacje, zyskaliśmy zaufanie setek tysięcy Gości oraz setek Organizatorów spotkań, którzy powierzyli nam wizerunek swoich marek. Zdecydowałem, że ten Zespół i Hotel potrzebują czegoś więcej niż ja mogę im zapewnić. Potrzebują nowego lidera, nowej wizji i energii, która jest w stanie nie tylko im dorównać, ale rozniecić ogień, który już w sobie mają. Uznałem za uczciwe, poinformować Zarząd Legend Hotels oraz SoundTeam, kiedy tylko poczuję potrzebę zrobienia kroku naprzód. Dzięki zaufaniu, jakim mnie obdarzyli, mogę ogłosić, że mój następca zostanie wyłoniony w drodze konkursu – poinformował Miłosz Stanisławski.
Obecnie trwa konkurs na stanowisko dyrektora generalnego hotelu, jego szczegóły można zobaczyć tutaj: Zostań kapitanem statku #SoundTeam. Miłosz Stanisławski nie zdradza jeszcze swoich zawodowych planów.

Miłosz Stanisławski związany jest z hotelarstwem, sprzedażą i marketingiem od 2004 roku. Doświadczenie jako sales manager zdobywał w warszawskich hotelach Jan III Sobieski oraz Rialto. Uczestniczył w tworzeniu Centralnego Biura Sprzedaży Vienna International Hotelmanagement AG w Polsce. Jako zastępca dyrektora sprzedaży hotelu Jan III Sobieski odpowiadał za procesy S&M podczas zmiany marki na Radisson Blu. Pełnił funkcję dyrektora sprzedaży w Platinum Residence oraz dyrektora sprzedaży i marketingu nowo otwartego Sound Garden Hotel w Warszawie, gdzie awansował na dyrektora generalnego hotelu. Uczestniczył w pracach zespołu ekspertów IBE i SGH w Warszawie w zakresie Sektorowych Ram Kwalifikacji dla branży turystycznej w Polsce. Za zaangażowanie w branżę MICE został wyróżniony przez MPI Poland tytułem „Odkrycie Roku”. Nagrodzony tytułem „Hotelarz do 35. roku życia”. W 2015 roku założył blog www.hotelmania.pl skierowany do młodego pokolenia hotelarzy. Jako członek zarządu MPI Poland, swoje działania koncentrował na pracy ze studentami.
Miłosz Stanisławski jest także inicjatorem powstania amatorskiej, branżowej ligi tenisa stołowego „HoReCup”. W konkursie MP Power Awards 2016 organizowanym przez MeetingPlanner.pl, w plebiscycie MP Power 12 został nagrodzony w kategorii Dostawca – Venue.Absolwent Zarządzania w hotelarstwie w Wyższej Szkole Ekonomicznej. Prywatnie Miłosz Stanisławski to szczęśliwy mąż. Wolne chwile spędza na rolkach lub w basenie. Chętnie chodzi do teatru, szczególnie na spektakle muzyczne. Jest fanem filmów z Alem Pacino. Lubi podróżować.

Sound Garden Hotel posiada 206 pokojów. Sound Garden Conference Center tworzy dziewięć sal, które można dowolnie łączyć. W największej z nich w spotkaniu przy teatralnym ustawieniu krzeseł może wziąć udział ponad 300 osób. Koncept miejsca nawiązuje tematycznie do muzyki.