Event MIX Idealne powody do organizacji eventów plenerowych | COLORS OF DESIGN

Idealne powody do organizacji eventów plenerowych | COLORS OF DESIGN

0
Idealne powody do organizacji eventów plenerowych
Światło słoneczne bezapelacyjnie poprawia nastrój. Słońce sprawia, że czujemy się szczęśliwsi. Oprócz bardzo potrzebnego uzupełniania witaminy D może pomóc obniżyć ciśnienie krwi, a nawet zwalczyć depresję i lęk. Jest coś takiego w ciepłych promieniach słońca, że czujemy się zrelaksowani i z dużo lepszym nastawieniem realizujemy wyznaczone cele. Tworzenie eventów na świeżym powietrzu daje więc naturalne korzyści poprawiające nastrój zaproszonych Gości.

Faktem jest, że obecnie ludzie spędzają więcej czasu w pomieszczeniach zamkniętych i odczuwalny jest brak kontaktu z kojącą zielenią i środowiskiem naturalnym. Nawet jeśli wydarzenie ma odbyć się w centrum miasta, nie ma powodu dla którego nie można zbliżyć ludzi do przyrody, nawet jeśli jest to dach w centrum miasta lub industrialna hala.

Na samym początku trzeba zastanowić się nad odpowiednią paletą kolorów. Świeże i ziemiste barwy działają bardzo dobrze, podobnie jak pudrowy róż tak modny w tym sezonie oraz odcienie granatu, butelkowej zieleni i szarości. Jeśli mamy event poza miastem, wprowadzenie przyrody będzie stosunkowo proste, ale w środowisku miejskim potrzeba może być dużo większa dawka kreatywności dla osiągnięcia zamierzonego celu.

Jeśli chcemy dodać korzystnej zieleni do zamkniętych pomieszczeń idealnie sprawdzą donice wypełnione kwiatami oraz nowe zielone ściany w ofercie COLORS OF DESIGN, którymi można zasłonić niewygodne elementy jak również stworzyć bardzo ciekawą scenografię.

Dobierając ciepłe w odczuciu sofy i fotele VIVA w topowych kolorach, stoliki z naturalnego drewna, dywany eventowe można stworzyć klimat, który pomoże uczestnikom wydarzenia zrelaksować się i spędzić czas komfortowo, nawet podczas wielogodzinnych konferencji. To są idealne składniki na udany event plenerowy.

Warto również zadbać podczas imprez na świeżym powietrzu o meble plenerowe, którym pogoda nie straszna, a swoim wyglądem będą przykuwały uwagę już na wejściu. Jak wiemy pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Namioty, które chronią na wypadek załamania pogody, to swoisty must have podczas tego typu wydarzeń. Dodatkowo takie produkty jak np. namioty DOME, dzieki swojej konstrukcji, pozwalają na ustawienie nawet na dachu budynku bez potrzeby kotwiczenia.