Event MIX Majowa promocja na bilety do Energylandii!

Majowa promocja na bilety do Energylandii!

0
Majowa promocja na bilety do Energylandii

Powiedzenie „w maju jak w raju” odnosi się do aury, który sprzyja spędzaniu czasu na zewnątrz. Towarzystwo kwitnących drzew i kwiatów oraz wysokie wartości na termometrach powodują, że chcemy wyjść z naszych domów. Dlatego spieszymy z propozycją na jego spędzenie cudownych chwil w miejscu, w którym uśmiech pojawi się już na samym wejściu. Mowa o Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze, który czynny jest codziennie od 10.00.

Od najbliższego poniedziałku będziemy mieli okazji zdobyć wejściówki do Parku w niższych cenach. Rusza bowiem promocja na bilety elektroniczne, która potrwa do 19 maja.

Za indywidualny bilet normalny zapłacimy teraz 119 zł 99 zł!, znów za ulgowy dla dzieci do 140 cm wzrostu 69 zł 59 zł! Bilety dwudniowe zostały przecenione na 219 zł 179 zł za normalny i 119 zł 99 zł za ulgowy.

Bilet w promocyjnej cenie (z ważnością do 19 czerwca 2019) kupicie poprzez stronę internetową: https://ticket.energylandia.pl/

Energylandia to miejsce, które pokochały już miliony Polaków, ale i gości zza granicy. Park w tym roku celebrować będzie swoje 5 urodziny, ale goście świętować tu mogą każdy wolny dzień od pracy czy szkoły, ale i wyjątkowe okazje (np. w dniu urodzin dziecka do 18 roku życia – bilet kosztuje 1 zł – szczegóły TUTAJ). Cieszyć się jest na czym, bo wiem na blisko 30 hektarach powierzchni do dyspozycji mamy 70 atrakcji o zróżnicowanym poziomie ekstremum. Od tych dedykowanych dzieciom, po te które skutecznie pobudzają i zwiększają tętno bicia serca. Zestaw atrakcji obejrzeć możesz TUTAJ. Wśród flagowych atrakcji należy wymienić największego w Europie Mega Coastera Hyperion. Jego  wagoniki rozpędzają się do prędkości szybszej niż ta dozwolona na polskich autostradach – 142 km/h, a wysokość pierwszego spadku wynosi aż 80 metrów. Przejazd niemal półtorakilometrową trasą z pewnością pozostanie w Waszej pamięci na długo.

Innym rekordowym Roller Coasterem jest Speed Water Coaster. To połączenie przejazdu klasyczną kolejką górską z przejazdem wodnym łodziami. Te wspinają się po konstrukcji mierzącej 60 metrów wysokości i rozpędzają do prędkości 110 km/h.

Gdy temperatury pozwalają się już kąpać na gości czeka Water Park z Tropical Fun, czyli prawdopodobnie największy odkryty park wodny w Polsce. Kto odwiedził już ten Park Rozrywki, ten wie, że poza Roller Coasterami (których jest tu aż 12!), atrakcjami wodnymi, karuzelami czy kolejkami widokowymi zachwycające są również jedyne w swoim rodzaju pokazy Energylandia Extreme! To właśnie na nich zobaczyć możemy popisy najmłodszego w Polsce – 14-letniego kaskadera Eryka, jeżdżącego Quadem ATV, ale także jedną z sześciu kobiet na świecie potrafiącą jeździć samochodem na dwóch kołach! Poza mrożącymi krew w żyłach pokazami odnajdziemy tu muzyczno-taneczne spektakle rozrywkowe w Teatrze Colosseo oraz  cyrkowe i akrobatyczne wyczyny w Teatrze Egipt.