Event MIX Podsumowanie roku, plany na najbliższe lata – agencja POWER na integracji

Podsumowanie roku, plany na najbliższe lata – agencja POWER na integracji

0
Podsumowanie roku, plany na najbliższe lata - agencja POWER na integracji

Podróżujemy, integrujemy, motywujemy. Taka nasza praca. Ale czy zawsze pamiętamy o naszym zespole? Czy tylko skupieni na pracy z klientami szukamy chwili oddechu z dala od jakiejkolwiek aktywności?

– W naszej agencji dobieramy zespół zwracając ogromną uwagę na pasję i miłość do sportu. Z nim po prostu jest łatwiej. Łatwiej odreagować, być w formie, łatwiej w kryzysowej sytuacji spiąć się i stawić czoła wyzwaniom. W naszym mniemaniu o sport trzeba dbać i go promować. Więc nie mogło go zabraknąć podczas spotkania integracyjnego agencji – mówi Olga Krzemińska-Zasadzka, managing director agencji POWER.

Jako miejsce konferencji wybrano pobliski klub squashowy Odlewnicza 7, a całość spotkania zaaranżowano na jednym z kortów. Od wczesnego ranka zaczęły się warsztaty fotograficzne spersonalizowane pod kątem fotografii mobilnej. Przechodząc od podsumowania byłego roku po plany na 2019, uczestnicy dotarli do części aktywnej, w którą wprowadził ich członek Kadry Reprezentacji Polski w Squasha.

Następnie po krótkim treningu odbył się mini-turniej, którego zwieńczeniem było wręczenie pucharów. Nie zabrakło oczywiście hucznego after party w iście szalonym stylu.

Foto. Robert Szarapka