Event MIX VES, multimedialnie przyłącza się do akcji #BrawaDlaWas

VES, multimedialnie przyłącza się do akcji #BrawaDlaWas

0

7 kwietnia, w Światowy Dzień Zdrowia, VES w multimedialny sposób dołączył do ogólnopolskiej akcji #BrawaDlaWas zainicjowanej przez media, której celem było podziękowanie całej służbie zdrowia za walkę o nasze zdrowie.

– Nasza inicjatywa była spontaniczną reakcją na akcję polskich mediów #BrawaDlaWas. W tym trudnym czasie, w którym wszyscy stajemy przed zupełnie nowymi wyzwaniami, chcieliśmy wyrazić nasze szczególne podziękowania dla wszystkich służb medycznych, które każdego dnia narażają swoje zdrowie, abyśmy my czuli się bezpiecznie. Z naszym symbolicznym „dziękuję”, wyświetlanym na mobilnych ekranach LED,  chcieliśmy dotrzeć do jak największej grupy odbiorców – mówi Iwona Czarnata, dyr. spółki VES.

– Zachowując środki ostrożności oraz wykorzystując możliwość tylko samochodowego poruszania się po mieście, nasze słowo dziękujemy wyświetliliśmy na ekranach diodowych i odwiedziliśmy miejsca, gdzie od wielu już dni medycy walczą o nasze zdrowie – dodaje Iwona.

Do udziału w akcji, VES zaprosił również Jurka Owsiaka wraz z jego Fundacją. Wspólnie, dziękując służbom medycznym nieśli pozytywny przekaz dla Warszawiaków – działając razem, ALE trzymając dystans, z kluczowym hasłem Fundacji „Wygramy”. Pomysłodawcą akcji multimedialnych podziękowań byli pracownicy VES.

www.ves.pl