Event MIX Darmowa rodzinna gra świąteczna – ON LINE TEAMBUILDING

Darmowa rodzinna gra świąteczna – ON LINE TEAMBUILDING

0

Kwarantanna, nawet ta nieformalna, a wynikająca z troski o zdrowie własne i naszych najbliższych trwa już cztery tygodnie. Dla rodziców jest to niewątpliwie trudny czas z racji łączenia obowiązków zawodowych z domowymi, a w tym dbałość o edukację swoich pociech, ciągłą nudę wynikająca z zamknięcia w czterech ścianach oraz potrzebę ciągłej uwagi, o którą dzieci tak bardzo zabiegają szczególnie w tym trudnym dla nich czasie. Zatem co zrobić z dziećmi w czasie kwarantanny, a szczególnie tej świątecznej?

Łódzka agencja eventowa Seven event group wraz z zespołem MooveTeam Polska specjalizujący się w tworzeniu gier teambuildingowych przygotowali na Święta Wielkanocne, darmową grę dla osób pozostających w domu. „W pogoni za Wielkanocnym Zajączkiem” to gra rodzinna opierająca się na kodach QR i wyzwaniach. Wystarczy pobrać aplikację, otworzyć instrukcję i po zeskanowaniu pierwszego kodu już jesteśmy w grze pełnej wyzwań, poszukiwań, interakcji i rodzinnych zadań w klimacie Świąt Wielkanocnych.

Platforma MooveTeam to współczesna platforma do tworzenia najróżniejszych gier, nowoczesnego teambuildingu, gier typu escape room na IPadach, zajęć outdoorowych oraz indoorowych. Moove Team łączy w sobie wysoką technologię, funkcję rozszerzonej rzeczywistości, nowoczesny design i niestandardową zawartość, zapewniając użytkownikom dobrą zabawę podczas aktywności.

Wirtualna gra „W pogodni za Wielkanocnym Zajączkiem” to idealna aktywność na święta, która animuje całą rodzinę. Gra trwa maksymalnie do 2 godzin, a dokładny czas zależy od zaangażowania uczestników. Można zagrać w dowolnym czasie, aby rozpocząć grę wystarczy pobrać instrukcję: !Instrukcja

Gra została zaprojektowana tak, aby była interaktywną zabawą, a wszystkie treści w niej przedstawione tworzą opowieść. Mieszkańcy domu muszą współpracować podczas gry, aby zdobywać kolejne zadania i challenge m.in. muszą zatańczyć i nagrać ten taniec, ułożyć świąteczną historyjkę, wykonywać najróżniejsze wyzwania, odpowiadać na pytania, grać w mini gry typu memo, puzzle, dopasowanie słów czy rebusy.

Dzięki tej grze udowodnisz dzieciom, że można doskonale bawić się podczas kwarantanny bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, spędzisz te święta w rodzinnej atmosferze pełnej dobrej zabawy i ogromnej dawki uśmiechu. Na koniec rodzice mogą zadbać o niewielką nagrodę za zaangażowanie np. ukryty w szafie Wielki czekoladowy Zając lub inny smakołyk. Pokaż dzieciom, jak fajnie być razem!

Firma MOOVETEAM proponuje w swojej ofercie gry online dla zespołów, oparte o ciekawe scenariusze takie jak: 
> Dom z papieru (nawiązujący do serialu) 
> Podróż po świecie (3-dniowa przygoda)
> Kwarantanna Challenge (oparta na nagrywaniu filmów)
> Na deskach domu – premiera filmowa (Oscarowe filmy)
> Podróż w czasie (miasto przyszłości)
> CSR w zaciszu domowym i wiele innych.


W ofercie:
> możliwość interakcji z domu, 
> udział w programie scenariuszowym
> treść dostosowaną do potrzeb Klienta
> realizację wspólnego celu
> moderację przygotowanego scenariusza 

Więcej informacji: poland@mooveteam.com