Aktualności Nowa broszura Falk&Ross z EKO tekstyliami już dostępna!

Nowa broszura Falk&Ross z EKO tekstyliami już dostępna!

0

Firma Falk&Ross bazując na swoim doświadczeniu na rynku tekstyliów promocyjnych w Polsce oraz całej Europie podąża za światowymi trendami i uważnie wsłuchuje się w potrzeby swoich Klientów.

Z uwagi na zwiększoną świadomość społeczeństwa w zakresie ochrony środowiska – Falk&Ross w swojej bogatej ofercie od kilku lat proponuje coraz większy asortyment odzieży ekologicznej.

Co kryje się pod pojęciem „tekstylia ekologiczne”? – są to produkty wykonane z bawełny organicznej lub te powstałe z materiałów z recyklingu.

Każdy z nich musi posiadać odpowiednie certyfikaty: OCS (Organic Content Standard), GOTS (Global Organic Textile Standard) bądź zawierać oznaczenie wskazujące, że materiały użyte do produkcji pochodzą z recyklingu.

Z uwagi na rosnące zapotrzebowanie swoich Klientów na eko odzież, firma Falk&Ross przygotowała w tym roku specjalne wydanie broszury „ Sustainable Recycled Collection” zawierające wszystkie ekologiczne tekstylia z oferty firmy.

Broszura ma ponad 170 stron co sprawia, że można tam znaleźć produkt w każdej z poszczególnych kategorii: czapki, torby, odzież robocza, odzież sportowa, odzież dla dzieci i niemowląt, t-shirty, koszulki polo oraz kurtki.

Pod każdym stylem znajdziemy zdjęcie danego produktu, opis oraz wykaz certyfikatów i dodatkowych właściwości (np: produkt bez metki)

Broszura jest dostępna w wersji elektronicznej: pdf lub ebook w języku polskim oraz angielskim, dzięki czemu każdy Klient z łatwością może dodać ją na swojej stronie.

Link do broszury: TUTAJ.

Więcej informacji na temat broszury oraz pełnej oferty produktowej znaleźć można na stronie: www.falk-ross.eu