Logo

Media & maszyny

Copy General zwiększa produktywność z PageWide XL 8000

W firmie Copy General zawsze starają się stosować najnowsze technologie. W druku wielkoformatowym, szczególnie dla potrzeb architektów i projektantów generalnie liczy się szybkość realizacji, wysoka jakość druku w kolorze oraz dokładne odwzorowanie detali, które mogą być jedynie częścią większego schematu.

Zanim odkryto w Copy General urządzenie HP PageWide, bardzo długo szukano odpowiedniej technologii, wszystko dlatego żeby być pewnym, że spełni wszystkie oczekiwania. W Copy General są teraz pewni, że HP PageWide XL 8000  (zobacz także ten film: TUTAJ ) umożliwi im zaoferowanie lepszej jakości wydruków oraz podniesie standardu obsługi klienta

Obecnie obserwowalny jest ważny trend na rynku: istnieje coraz większe zapotrzebowanie na wydruki kolorowe. W zasadzie część klientów Copy General już dziś pracuje tylko na kolorowych projektach. Ta technologia umożliwia zlikwidowanie granicy pomiędzy wydrukami kolorowymi i czarno-białymi co powoduje, że cały proces druku jest szybszy i bardziej efektywny. Dotyczy to również oprogramowania HP SmartStream, które dodatkowo przyspiesza pracę operatorów. W chwili kręcenia materiału Copy General drukarkę testowało od około trzech miesięcy. Udało się w tym czasie zadrukować około 23.000 metrów papieru z realnymi projektami klientów.

W porównaniu do ploterów drukujących w kolorze, korzystanie z technologii umożliwiającej wydruk 30 stron A1 na minutę, to niesamowity przeskok. Tego typu zlecenia były dotychczas na granicy możliwości druku cyfrowego i druku offsetowego. Dziś Copy General ma coraz więcej zleceń, które może wydrukować w technologii cyfrowej, a klient nie musi oceniać czy wydruk na offsecie będzie bardziej opłacalny. HP PageWide XL pomógł zdobyć nowych klientów i nowe kontrakty. Dzięki tej technologii, klienci tej firmy zyskali dużo bardziej kompleksową obsługę niż kiedykolwiek wcześniej.

HP PageWide XL w ocenie Copy General to z pewnością punkt zwrotny. Nie tylko firma może sprzedawać więcej, ale również może lepiej spełniać potrzeby swoich klientów. Copy General może się skupić na poszerzeniu zakresu usług i to daje lepszą szanse stworzenia bardziej konkurencyjnej oferty. Tak pracownicy mówią o nowym urządzeniu: „Jesteśmy dumni, że Copy General dostało szansę używania tej technologii jako pierwsza firma w Europie Centralnej. Jesteśmy również dumni dumni z tego, że to właśnie my mamy szansę zaprezentowania tej technologii na rynku czeskim i słowackim”.

[youtube=”kM9F-eBGnEA”]