Poligrafia Kolejni klienci Riset Polska wdrażają system UCHIDA AEROCUT

Kolejni klienci Riset Polska wdrażają system UCHIDA AEROCUT

0

Aercut Quatro to wszechstronne urządzenie, które znalazło następnego  zadowolonego użytkownika. Jest nią Firma Extrema z Krakowa, działająca na polskim rynku od ponad 22 lat.

Jej celem jest zaspokajanie potrzeb zarówno Klientów Indywidualnych jak i Firm z zakresu druku i produkcji gadżetów reklamowych. Zespół 20 osób wykonuje wydruki cyfrowe i wielkoformatowe, grawerowanie i znakowanie laserem, nadruki na tkaninach i innych gadżetach.

Extrema systematycznie poszerza ofertę tak, aby na czas sprostać wymaganiom i oczekiwaniom Klientów. Konieczność zachowania najwyższej jakości i bardzo krótkiego terminu realizacji oraz konkurencyjnej ceny zmobilizowało firmę do zakupu Wycinarki Aerocut Quatro.

System umożliwia szybkie i efektywne wykończenie prac związanych z wycinaniem, perforacją i bigowaniem w jednym przebiegu arkusza, co bardzo przyśpieszyło i ułatwiło realizacje zamówień takich jak wizytówki, pocztówki, bigowane foldery, perforowane bilety i zaproszenia.

Instalacja została przeprowadzona przez firmę Riset Polska, wyłącznego dystrybutora w Polsce, który jest również dostawcą innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie introligatorni i uszlachetniania druku.

www.riset.pl