Poligrafia Nowe Centrum Pokazowe Konica Minolta w Niemczech

Nowe Centrum Pokazowe Konica Minolta w Niemczech

0

Konica Minolta Business Solutions Europe otworzyła nowe Centrum Pokazowe Digital Imaging Square w Lagenhagen, w Niemczech, europejskiej centrali firmy. Zwiększając swoje zaangażowanie na rynku druku profesjonalnego i przemysłowego firma stworzyła dedykowane miejsce, gdzie prezentowane są wysokiej klasy systemy i urządzenia. Odwiedzający mogą zapoznać się z szerokim portfolio firmy i wziąć udział w pokazach na żywo.

Digital Imaging Square zajmuje powierzchnię 550 m2 i jest podzielony na poszczególne segmenty, gdzie umieszczono 20 systemów oraz kilka kompleksowych rozwiązań do obiegu dokumentów. Obszar druku przemysłowego zajmuje m.in. bizhub PRESS C71cf do druku etykiet, maszyna do druku atramentowego AccurioJet KM-1 B2 + UV oraz inne wysokiej klasy urządzenia MGI. W głównej sali znajduje się bardzo popularna seria urządzeń bizhub PRESS a za nią urządzenia do druku produkcyjnego i szerokoformatowego. W salonie prezentowana jest również cyfrowa maszyna MGI Jetvarnish 3ds&IFoil-S do lakierowania wybiórczego z efektem 2D i 3D oraz tłoczenia folią na gorąco.

Nowy projekt Centrum Pokazowego Konica Minolta pozwala zaprezentować szereg nowości
w zakresie druku przemysłowego a przede wszystkim umożliwia odwiedzającym przetestowanie urządzeń a wraz z tym realizację innowacyjnych pomysłów. Portfolio Konica Minolta cały czas się rozwija, firma posiada w swojej ofercie szereg systemów innych firm, tj. MGI, KIP, EFI, czy Plockmatic, Watkiss i SDD. Nowa inwestycja ma za zadanie zaprezentowanie również tych rozwiązań.

Dla odwiedzających została stworzona dedykowana strona z modelem 3D salonu oraz informacjami dotyczącymi produktów i rozwiązań:

www.konicaminolta.pl

KL