Logo

Media & maszyny

Szybki start w biznesie – Via Color ze specjalną ofertą po FestiwalDruku.pl

Po sukcesie tegorocznej edycji FestiwalDruku.pl, zgodnie z oczekiwaniami swoich klientów, Via Color oferuje specjalny zestaw na dobry start. Wielu klientów szuka kompleksowych rozwiązań zrównoważonych cenowo w przystępnych cenach. Potrzeby i wymagania rynku stale wzrastają wobec czego zapotrzebowanie na nowe rozwiązania ciągle rośnie.

Jak informuje producent, niezawodny komplet Quattro to wszystko, czego potrzebuje klient. Ploter znanej, solidnej marki STORMjET; do wyboru sprawdzony 7160S 4tej generacji lub zupełna nowość w ofercie model X600 sześciokolorowy ze wspaniałą gamą przejść tonalnych o niezwykle szerokim zasięgu zastosowań. Wydruk eko solwentowy z sastosowaniem nowych atramentów NanoR zapewnia dbałość o środowisko pracy, otoczenie oraz ekologię, ploter drukuje na wszystkich dostępnych mediach.

Laminator ViaCoat 1701, czyli bardzo precyzyjne urządzenie do zabezpieczania wydruków o pneumatycznie sterowanym docisku i płynnej cyfrowej regulacji, którego praca daje najwyższej klasy efekty i ochronę obrazu przed wszystkimi czynnikami niszczącymi (jak np. otarcia, deszcz lub promienie słoneczne UV). Profesjonalna zgrzewarka Hot oraz niezbędna oczkarka, a także TYLKO TERAZ cały pakiet na start: folie, gama przeróżnych atramentów, laminat, suszarka do materiałów drukowanych, zestaw czyszczący. Maszyny są nowatorskie, oszczędne w pracy, ale równocześnie nieszczędzące na efektach widocznych na materiałach, jakie wytwarzają. Posiadają certyfikaty oraz gwarancję z możliwością przedłużenia.

Ponadto, Via Color w zakresie dostawy oferuje szkolenia w obsłudze sprzętu i oprogramowania, wprowadzenie w tajniki użytkowania, instalację, kalibrację. Oferuje pełne wsparcie techniczne, możliwość diagnozy i naprawy on-line, pomoc telefoniczną na wypadek pojawienia się wątpliwości i pytań, serwisowanie na terenie całej Polski, zdalne szkolenia i aktualizacje. – Reagujemy natychmiastowo. Termin dostawy oraz realizacji jest niezwykle szybki, z powodu naszej niezmiennej dbałości o klienta, którego wygodę i interesy zawsze stawiamy na pierwszym miejscu – podsumowuje Radosław Wojtkowski, właściciel Via Color.

www.viacolor.pl

www.festiwaldruku.pl

MO