Warsztaty Tekstylne od Atrium i IKONOS - OOH magazine
Logo
FUJIFILM

Artykuły PromocyjneWielki Format

Warsztaty Tekstylne od Atrium i IKONOS za nami

Dnia 01.12.2022 firmy Atrium i IKONOS zorganizowały Warsztaty Tekstylne w nowo otwartym Laboratorium Druku w Opolu. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję poznać możliwości licznych rozwiązań z portfolio dystrybutora, w tym nowości. Co szczególnie przykuło uwagę gości?

Największym zainteresowaniem gości cieszył się prezentacja druku termo transferem z białym tonerem na folii Forever, z wykorzystaniem drukarki OKI Pro 8432WT.

Na warsztatach obecny był przedstawiciel firmy Forever, dzięki czemu uczestnicy mogli zobaczyć w jak łatwy i efektowny sposób można zdobić koszulki i inne przedmioty dzięki systemowi Atrium-Forever.

Warsztaty Tekstylne

Poza tym uczestnicy wydarzenia mogli obejrzeć na żywo proces druku pośredniego na tekstyliach z wykorzystaniem premierowego plotera DTF Mutoh 628. Urządzenie, które składa się z plotera, shakera oraz wygrzewarki do proszku, drukuje na folii, która następnie jest wgrzewana w materiały różnego rodzaju.

Podczas dni otwartych można było także przyjrzeć się pracy wielu innych ploterów: eko/żywiczych (w tym premierowy Mutoh XpertJet 1341 SR Pro i 1641SR Pro), LED/UV (w tym do gadżetów Mutoh XpertJet 461UF), sublimacyjnych (w tym premierowy XpertJet 1642WR), ploterów tnących Summa, a także trymerów, kalandrów, laminatorów i laserów. Poza urządzeniami prezentowanymi po raz pierwszy, gości wydarzenia bardzo zainteresowały stołowe plotery UV, zwłaszcza Mutoh PerformanceJet 2508UF (maszyna ta drukuje w kolorach CMYK + biały + lakier z ekspozycją na różnych, w tym przezroczystych materiałach). Szczególną uwagę klientów zwróciła ponadto bardzo wysoka jakość druku oferowana przez nowe plotery Mutoh z serii XPJ.

Warsztaty Tekstylne

Warsztaty tekstylne odbyły się pod patronatem OOH magazine. Więcej informacji na stronie Atrium.


Więcej newsów z branży TUTAJ.